Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak kihasznált, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznált, mit tegyek? Menjek el, vagy birkózzak meg a csalódással?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap találkozunk. Az egyik legjobb barátomnak tartottam, sok minden tudott rólam, és én is róla, legalábbis azt hittem. Már ismertük egymást egy ideje (kb. 1 éve), és eleinte volt is barátnője. Komoly kapcsolat volt, de a lány megcsalta (...), szakítottak. Mi pedig egyre közelebb kerültünk egymáshoz...


Egyre többet bókolt, túlzottan is kedves volt, keresett, rengeteget beszélgettünk, mindig számíthattam rá :) Aztán egyszer együtt jöttünk haza egy buliból és elcsattant az első csók! Már régóta vártam erre, olyan boldog voltam :) Azután minden nap írt, óra hosszákig beszélgettünk, hazáig kísért...azt hittem, szeret. És én addigra már nagyon szerelmes voltam. Megszerettette magát velem. De még nem történt semmi komoly...


Gondoltam, nem könnyen bízik meg most senkiben, hiszen nagyon csúnyán hagyta ott az előző barátnője. Így én naivan nem is kérdeztem semmit, csak élveztük egymás társaságát. Reméltem, idővel egyre jobban belém fog szeretni :) Velem akart lenni, én pedig megkérdeztem végre, mi is van közöttünk, ő pedig annyit felelt: ,,barátság extrákkal". Nagyot csodálkoztam rajta, hiszen én szerettem! De azt mondta, hogy ez csak annyit jelent, hogy szeret, csak nem akarja kimondani h ez most egy kapcsolat. -.-"


Minden nap sírtam, vele akartam lenni. Nem hittem el, hogy nem szeret. Meg is mondtam neki 1 hónap múlva, hogy én nagyon szeretem! Ha lenne egy dolog, amit kívánhatnék, az csak ő! (Ekkorra már elég depressziós voltam, sebezhető, mondhatni már elment az eszem, nem vagyok rá büszke). Ő pedig kihasználta az alkalmat, és lefeküdtünk.


Soha nem voltam ezelőtt együtt senkivel. Soha! Mindig is azzal akartam együtt lenni, akit szeretek...De ő másnap reggel megmondta, hogy ez nem volt komoly a részéről, sőt, nem volt semmilyen...pedig milyen kedves volt előtte! Kenyérre lehetett kenni. Folyton olyanokat mondott, hogy ,,törődöm veled" és,,igazán gyönyörű vagy"! Egy reménykedő szív minden ilyen kedvességet a szeretet jelének fog fel, és én is.


Mindennek már 2 hónapja. Most tudok ésszerűen visszagondolni, és tényleg csak kihasznált. Igazából nem is volt igazi barát, hiszen egy barát nem csinál ilyet. És most lehet csúnyán fogalmazni, de egy igazi barát még akkor sem csinál ilyet, ha férfi! Mondjon bárki bármit, ha egy ember szeret egy másikat, nem használja ki, főleg nem így! Fektessen le mást, olyan sok r*bi van a világon, de tudja, hogy én nem vagyok olyan és hogy szerettem! És tudom, hogy nem mondhatom el senkinek, mert külső szemlélőként, aki nem is ismer, annak úgy tűnhet, hogy én könnyen adtam magam, és soha nem is voltunk egy kapcsolatban úgymond, még ki se mondta, hogy szerelmes belém (csak úgy mondta h nagyon szeret). Tele vagyok szégyennel, haraggal és félelemmel is.


Most fog elkezdődni megint a suli (egyetem). Váltsak csoportot vagy sem? Olyan rossz lesz megint nap mint nap találkozni vele...nem mellé ülni, nem a szemébe nézni; azon gondolkodni, vajon köszönjek-e neki...De ha csoportot váltanék, akkor pedig kérdezgetnék az emberek, hogy vajon miért?! Nem akarom, hogy bárki is megtudja. Így viszont titok maradhatna. Persze hazudni is lehet (amit utálok), hogy ,,az órarend miatt". Másrészt pedig nem akarom, hogy úgy érezze, ő van nyeregben. Mármint, hogy ennyire "fontos" volt, hogy már csoportot is kelljen váltanom miatta. Mit tegyek?


20/L



2016. jan. 21. 20:59
1 2
 1/15 LazyJones ***** válasza:
100%

Ez némileg kegyetlen lesz, de attól még igaz: Nőj fel! Sajnos nem véletlenül lett az a mondás, hogy Shit Happens! Az emberek közt sajna vannak ilyenek is, te pedig pechedre belenyúltál egy ilyenbe. Ugyanakkor tovább kell tudni lépni, és le kell tudni zárni. Volt, elmúlt, és lehet, hogy nagy ára volt, de legalább rájöttél, mennyit is ér az az ember. Keress mást, másokat, állj talpra, mutasd azt, hogy nem küldött padlóra, és nézz át rajta. Pontosan annyit ér, amennyit foglalkozni kell vele ezek után: semmit. A lényeg, hogy csak előre! Ami mögötted van, arra már kár visszanézegetni.


F34

2016. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Megkönnyeztem a történetedben fiú létemre..


Semmiképp se add meg magad neki még jobban. Ha elkezdesz kavarni valakivel megfogja érteni hogy mégsem volt neked olyan fontos. Egyszerűen ignoráld.Ne hazudj, nem lesz jobb, csak azt fogod érezni hogy ő még jobban nyeregben van.. Ne válts csoportot.

De azért 1 év után aki ilyet tesz, azzal nagyon nincs valami rendben...

2016. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mindenki elesik, sajnálom ami történt, de te kislány állj fel és maradj erős. Semmiképpen ne hagyd magadat, ignoráld és ne foglalkozz vele. Szomorú hogy valaki, ilyet tud tenni egy év után... Tudom hogy milyen érzés, mert én keresztül mentem, azon amin most te. Hidd el nekem, idővel jobb lesz. Maradj erős, hidd el lesz majd aki, igazán a tiszta szívéből tud szeretni.
2016. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én más kurzusra járnék, kit erdekel más mit gondol a helyzetről(ez itt most egy ongol sajat magamnak-tudom-), de neked kene latnod rendszeresen es te turaznal rajta. Nincs azzal semmi gond ha nem vagy egy emberre kivancsi aki csalodast okozott neked, ezt szerintem mindenki megértheti. az meg mas kerdes hogy 1 ev mulva mar csak magaxon fogsz rohogni milyen kis naiv **** voltal es taggal nem is lesz bajod. Tanulopenznek jo volt/lesz
2016. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat és a megértő válaszokat! Persze, most már könnyebb, főleg, hogy egész vizsgaidőszakban nem találkoztam vele :) Olyan ,,könnyű" eldönteni most, hogy én erős leszek, nem fogok vele foglalkozni, mert nem érdemli meg és elárult, de milyen lesz az, amikor majd szemtől szemben találkozni fogok vele megint? Nem fogok-e elgyengülni? Nem fog-e egyetlen pillanat alatt leomlani az, amit eddig elhatároztam, azzal h minden eszembe fog jutni, amit tett velem, annak ellenére, hogy milyen fontos volt?!


Tudom, bonyolult ez a női elme :) Sokkal könnyebb lenne néha az érzelmeket kikapcsolni, vagy férfiaggyal gondolkodni: ,,ha elhatározok valamit, az úgy is lesz", nem pedig megadni magam az érzelmeknek. Ezt hogy kell? O.o

2016. jan. 21. 21:27
 6/15 A kérdező kommentje:

És ami még ,,nehezebbé" teszi a dolgot, hogy hívő vagyok. Tényleg. Persze nem az az elvakult, és ez a szerelem és pont egy olyan időszakban jött, amikor eléggé kiábrándultam az egészből (nem hiába nem voltam eddig senkivel korábban).


Mégis olyan dolgok keringenek a fejemben, hogy tegyünk jót azokkal is, akik bántottak minket; bocsássunk meg másoknak, még ha sokadjára is vétkezett ellenünk, mert Isten is megbocsát...Viszont egy semmibenéző viselkedéssel nem épp a megbocsátást fejezem ki. (Nem mintha egyszer is bocsánatot kért volna -.-"). Vagy megbocsáthatok neki, csak nem kérem az életembe? Ez is egy megoldás.

2016. jan. 21. 21:33
 7/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami veled történt :(

Én ahhoz elég büszke vagyok hogy csoportot váltsak egy ilyen f*s* f*j miatt :D (már bocs)

Az én szememben egy sz*n*lm*s r*h*d*k lenne

De természetesen nem ÉN vagyok TE !!! :)

2016. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, valóban az :) Elég nehéz szeretnem és tisztelnem csak mint embert is, ezek után. És idővel belém is visszatér a büszkeség :)
2016. jan. 21. 21:38
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezek szerint de, olyan vagy te is. Egy rafkós nő már zsigerből megérzi ki az a gyökér, aki csak meg akarja dönteni őt. Naív voltál, nem rossz értelemben, de még látszik, hogy tapasztalatlan vagy a párkapcsolatok terén. Ezen már nem tudsz változtatni, megtörtént. VÁlts csoportot, ha az a kényelmes, kit érdekel, ki mit gondol erről?! A te életed, ne másoknak megfelelve éld!

Legalább jó volt a szex, vagy csak megdöngetett aztán ott hagyott kielégítetlenül?

2016. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha már ennyire érdekel, nem nem volt jó! De nekem így is csupán a vele töltött idő is maga a tökély volt, mert ott volt velem, ennyi. Engem nem érdekelt a testi gyönyör...nekem ő volt a minden. Ha nyomorék lett volna, is szerettem volna.
2016. jan. 21. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!