Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kihasznált az exbarátnő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznált az exbarátnő, persze ezt ő tagadja. Hogy mer nekem hazudni?

Figyelt kérdés

Nem szex terén használt ki, hanem máshol kapott segítséget.


Persze mondja, hogy nem használt ki, de csak akkor voltam fontos neki, ha tudtam neki segíteni.


Ráadásul még hazudik nekem! Hogy lehetne feldolgozni, hogy ne robbanjak szét dühömben?



2014. máj. 13. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
már nem a barátnőd, nincs jogod idegeskedni.
2014. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De van, mert megbíztam benne, és azért van akiről látszódik, hogy rendes, van akiről nem, róla nem látszódott tényleg.


Ez olyan, mint amikor átverik az embert, lehúzzák pénzzel akár. Akkor is rosszul érzi magát, pedig nem is ismerte az elkövetőt. Tehát az már akkor is rossz, ráadásul én meg ismertem, és ő még örülhet is magának, hogy milyen jó lett neki, de hálának nyoma sincs.

2014. máj. 13. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
emberi természet egy haszontalan ember nekem se kéne a barátok is azért barátok hogy legyen kivel hülyülni élvezni az életet az is egyfajta haszon vagy segítség mert egyedül unalmas lenne az élet
2014. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+ számíthatol rájuk a bajban stb stb ami mind mind ha ugy nézzük segítség vagy haszon neked ha más nem támasz :)
2014. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked nem barátok kellenének, hanem megtanulni írni.
2014. máj. 13. 23:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, támasz, meg viccelődés, de amikor már látszik, hogy csak ő igényli, de nem ad, tehát csak kapni szeret , adni nem, az már nem jó.
2014. máj. 13. 23:37
 7/7 kolosszus22 ***** válasza:
Jól van, nyugodjál le, vannak ilyen alja embereket, el kell kerülni őket, mást nem tudsz.
2014. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!