Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik különleges családi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik különleges családi vagy párjukkal valo fotosorozatokat raknak fel a netre, azokrol mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Ez feldobja a kapcsolatot ? Vagy az életüket ? Vagy jo érzés, hogy mindenki látja ?
2016. jan. 22. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt tudom hogy sokan azért rakják ki, hogy kifele is kimutassák a boldogságukat, de hogy ez befolyásolja-e a kapcsolatot. Hmm, jó kérdés, még nem gondolkodtam el ezen.


Azt tudom viszont hogy mi mondjuk régóta vagyunk együtt a párommal, és néha eszembe jutott ugyan, de sosem jutottam el odáig, hogy kirakjak magunkról bármit is; az ismerőseim pedig ezt baromira furcsállják. Szóval lehet egy ilyen szociális nyomás része is a dolognak, hogy ha nem, tesztek ki képet, akkor nem is hiszik el hogy boldogok vagytok.

2016. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mostanában digitalizáltam rengeteg régi fényképet a családról, és némelyiket feltöltöttem, mert olyan, amit szívesen megosztok másokkal, és persze senkinek nem csinálok vele bajt, de olyan is volt, amit csak privátban átküldtem annak, aki szintén rajta van. Arra azért figyelek, hogy mi lehet publikus és mit láthatnak csak ismerősök vagy még szűkebb kör. Szóval ha egy idegen nézi meg az oldalamat, az csak a töredékét látja.
2016. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi... Hogy egy jól sikerült fotósoroztból kiraknak egy-két képet. Az viszont hogy a babáról minden nap van kitn valami kép az felb*asz :D
2016. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!