Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek hosszutávon változn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek hosszutávon változnak? Vagy alapvetően ugyanolyanok maradnak? Sok éve nem látott emberek ugyanolyanok, mint régen?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 19:57
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Változnak, persze,az az egészséges. Ha valaki nem változik, akkor mégis mit csinál az életével? Nem éri semmilyen inger, benyomás? Szal ja, változik, és kell is.
2016. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még a fika is ugyanolyan hosszam lóg ki az orrukból.
2016. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen is és nem is. Az alap énünk ugyanaz marad, csak edzenek, fejlesztenek és formálnak a tapasztalások, helyzetek. Egy kőtömbben már kezdetben is ott van a műalkotás, csak le kell faragni róla a fölösleget, de az anyaga nem változik meg ettől.
2016. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Az egyetlen állandó a változás maga." (Hérakleitosz)


Van, aki változik, van aki nem és újból és újból elköveti ugyanazt a hibát.

Az okos ember változik és más hibájából tanul, a buta még a sajátjából sem tanul.

2016. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mindenki változik, ez így normális.
2016. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen változik,de az alap jellemvonások nem!
2016. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenki változik az élete során, de alap jellemében nagyon keveseknek és nagyon nehezen sikerül.

Sokszor van olyan is, hogy látszólagos a változás. Láttam már olyat, aki több év után akkor "hülyült" vissza, mikor túl jól ment neki a szekér és elszaladt vele a ló, másnál meg (szintén több év után) akkor jött elő az igazi jelleme, mikor komolyabb pofont kapott az élettől és nagy nyomás nehezedett rá.

Ők később, nyugisabb időszakban megint változtak jó irányban, de addigra már az addigi, akkorra már teljesen összetört párjukat elmarták maguk mellől és "tiszta lappal" kezdtek egy-egy új mellett.

2016. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zárkózott introvertált voltam most exrovertált vagyok mindenki felé nyitott és kinyílt a csipám. Szóval 360 fokos változásra is képes lehet valaki, önfejlesztés kérdése.
2016. jan. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

360 fokos fordulattal csak ugyanoda jutsz. :-)


Én mindig valahol félúton voltam az extrovertált és introvertált között, de nagyon le akartak nyomni egy időben, és püfölték az önbizalmamat gyerekkoromban eléggé alaposan, aztán csodálkoztak, amikor elegem lett és a sarkamra álltam. Igen, elveszítettem pár ismerőst, de így érzem jól magam, ez vagyok, pont.

2016. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó :D Tényleg elba*sztam, ennek ellenére nem egyből támadtál meg hívtál idiótának. Látszik hogy szorult beléd értelem!
2016. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!