Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 27 éves, koromnál érettebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves, koromnál érettebb, intelligens, humoros, érzelmes férfi vagyok. Szerelmes lettem egy negyvenes nőbe. Mi módon hozzam a tudomására?

Figyelt kérdés
Szólítsam le személyesen (csakhogy mindketten elfoglaltak vagyunk, ritkán tudnánk összefutni), vagy írjak neki?

2015. jún. 25. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha TÉNYLEG érettebb lennél, nem kérdeznél ilyeneket.
2015. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

27 éves korában az ember felnőtt férfi. Hogy lehet ebben a korban érettebb lenni?

Te határozottan ÉRETLEN vagy!

2015. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Normális kérdésre normális válaszokat vár az ember.
2015. jún. 25. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki ez a nő? Hol írnál neki? Mennyire ismeritek egymást? Egy helyen laktok?
2015. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
"27 éves, koromnál érettebb" Akkor te már határozottan tulérett vagy. ("intelligens, humoros, érzelmes férfi" ráadásul nagyon szerény!)
2015. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Hát, ha az egymásba botlás necces, akkor szerintem nyugodtan írjál neki, hogyha tudsz valahol, meg ha tudatni szeretnéd vele, hát akkor nem érdemes túl sokat, várni, monnyad neki, ozt lesz ami lesz, lehet, hogy összejön!
2015. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Sztem az ilyesmit szoban, spontan jobb eloadni kevesbe hangzik eltervezettnek:-))
2015. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

ÍRJAD MÁR A KÉRDÉSEIMRE A VÁÁÁÁÁÁLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASZT! VAGY AKKOR HA NEM IS ÉRDEKEL MINEK TETTÉL FEL KÉRDÉST? NEHOGY MÁR MÉG ÉN KÖNYÖRÖGJEK!

négyes

2015. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én azt mondom, hogy nem kéne azonnal csak úgy odavetni neki, hogy szereted őt, mert valószínűleg csak elszúrod az egészet. Hogyha tényleg intelligens és humoros vagy, (egyébként, ha nem vagy az, akkor is) nagyon előnyös dolog az udvarlás. Ne gondolkozz nagyban, csak egyszerűen nevettesd meg, ha írsz neki, ne csak annyit írj, hogy "Szia, hogy vagy?" hanem találékony, tartalmas, a magyar helyesírás szabályainak megfelelő, esetleg kicsit humoros levelet írj neki. Fontos, hogy mennyire ismered őt/ismer ő téged. Ha nem álltok csevegő kapcsolatban, afféle barátokként, akkor ne írj csak úgy rá, hanem először SZEMÉLYESEN tegyél jó benyomást. Egyébként 27 évesen én nem kockáztatnám a boldogságom egy 40 éves nő miatt, de neked kell tudni, milyen áldozatot kívánsz hozni és, hogy mennyire szereted őt, valamint, hogy ő mennyire viszonozza ezt.
2015. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!