Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted egy kapcsolatban melyik jobb eset: ha valaki érzéketlen/komolyanvehetetlennek tűnik, vagy ha eljátsza, hogy szerelmes/komolyanvehető, de nagyot csalódsz benne, megutálod?

Figyelt kérdés
Nehezen akadhat az ember egy kellemesebb aranyközépútra a kapcsolatokban :), magamat kicsit mind a két esetbe besorolhatnám, az érzelem kifejezésemet illetően, bár inkább tartozkodóbb vagyok gyakran, de kiváncsi vagyok a válaszokra.
2016. jan. 23. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván egyik sem opció.


A második színtiszta hazugság, ilyen ember kinek kéne?


Az első necces, mert nyilván mindenkinek vannak érzelmei, de ha képtelen kimutatni, azzal én nem tudok mit kezdeni. Nem kell percenként ömlengeni az első randin, de azért ne tűnjön már jéghegynek.

2016. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az elsőt nem nevezném jéghegynek, valahogyan az is kimutatja az érzéseit, de elég komolytalannak tűnik, amiért nem tud rábírni kapcsolatra egy bizonytalan felet.

A szerelmével hízelgő fél viszont igen, legalább, bár ez nem jelent semmit.

2016. jan. 23. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
A második típusért rajong a nők igen nagy hányada, mert érzelmileg manipulálhatóak. Aztán amikor rádöbbennek évek távlatában, hogy az egész fiatalkorukat egy tróger ganédombra pazarolták el, olyankor vagy egy férfigyűlölő feminista, vagy egy mindenki macája lesz belőlük.
2016. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

valóban manipulálható vagyok:-/ bár legalább a csalódásaimra nézve nem szoktam annyira megrögzülten általánosítani, hogy "férfigyűlölő" lehessek:D

meg azért sem, mert magamban keresem a csalódásaim gyökerét.

2016. jan. 23. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Az aranyközépút kell, ha éppen olyan nincs, akkor nem megyek bele félig szar kapcsolatokba.
2016. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A második esetében nem tudom előre, hogy csalódás lesz, csak később, tapasztalatokból.
2016. jan. 23. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!