Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele lehet szeretni valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni valakibe netes ismerkedésnél még személyes találkozás előtt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat bele sztem. Bar nehez kerdes hol kezdodik a szerelem megnevezes amugy. Es vigyazzni kell mert meg nem talalkoztal vele szemelyesen konyebb egy szamodra idealis tulajdonsagokkal felruhazott balvanyt imadni.Hisz ilyenkor az ismerkedesnel mindenki probalja a legjobb arcat mutatni..Azutan ha szemelyesen talalkoztok lehet mas egyes dolgokban...Jobb mielott szemelyesen is talizni. De azert en hiszek a netes ismerkedesben. Mert itt horkol a ferjem melettem es a neten jottunk ossze. ;))
2016. jan. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bele, de ki is szeretsz belőle rögtön, ha a személyes találkozásnál nem olyan, mint amilyennek képzelted.
2016. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokáig ugy gondoltam, hogy lehetetlen. Néhany napja viszont biztos vagyok benne, hogy lehetséges. Több mint egy éve udvarol nekem egy férfi de nem volt még lehetőségünk találkozni. De néhany napja nem tudok csak Őrá gondolni. Rosszul vagyok ha nem ír. Szóval azt hiszem lejetséges. :) Pedig nem vagyok már egy naív kislány. :)
2016. jan. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem egészen olyan, de nem szerettem ki belőle...sőt!
2016. jan. 24. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:

A szó klasszikus értelmében biztos nem, mert ahoz szex is kell.Esetleg olyat tudok elképzelni hogy a megfigyelt alanyunk érzelmeket kezd el táplálni egy "lehetőség"

iránt.Viszont az még nem szerelem csupán vágy.

2016. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bele lehet :)
2016. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Én netes társkeresőn ismertem meg a férjemet már több, mint 6 éve, de 220 km-re laktunk egymástól, ezért 2 hétig csak MSN-en cseteltünk, de nagyon sokat: minden nap minimum 2-3 órát, ha pedig hétvége volt, akkor akár hajnalig is.

Nagyon egy hullámhosszon voltunk egyből (és vagyunk most is), mindig szívdobogva vártam, hogy belejelentkezzen. :)


Mikor pedig 2 hét után végre el tudtam hozzá utazni, és mentem a randira, hát addigra annyira izgultam, hogy azt hittem, elájulok :D

A randin is egy görcs volt a gyomrom, alig tudtam enni, és előtte is alig tudtam aludni.

És velem mindig ez volt, ha szerelmes voltam, hogy alig tudtam enni, aludni.

2016. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!