Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi, első személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi, első személyes találkozás. Milyen ruha?

Figyelt kérdés
Nem megyünk semmi puccos helyre elvileg, csak sétálgatunk, esetleg beülünk valahová.. Nem tudom még. Nem tudom, mit vegyek fel. Szerintetek ha felveszek egy normálisabb farmert meg a bőrdzsekit az milyen? Nem túl "izé", hogy átlagos napokon is úgy vagyok.. de most itt másként kéne kinéznem? Vagy mégis mit kéne felvennem?
2014. okt. 31. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy a mindennapokban. Bugyi nélkül.
2014. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan ruhát vegyél fel, amiben teljesen jól és kényelmesen érzed magad. Mert hiába akarnád magad úgy kicsípni, ahogy egyébként nem, ha feszengsz benne, kényelmetlenül érzed magad, ez tönkre teheti a randitokat.
2014. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szandi1993 válasza:
amiben igazán önmagad vagy :))
2014. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!