Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szánalmas lennék? Ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas lennék? Ha nem lehetek a barátnője, leszek a barátja. Ez rossz?

Figyelt kérdés

13 éves koromban ismertem meg, nagyon sokáig csak plátói volt a dolog. Teljesen belezúgtam, tökéletesnek hittem. De közben féltem tőle, ha a közelemben volt, a gyomrom görcsben volt, megszólalni alig merte, nehogy remegjen a hangom, vagy valami "ciki" dolgot csináljak.

De nem tökéletes, csak külsőre... Lányokat vág át azért, hogy szexet kapjon. Csak erre megy szinte. 14 éves kora óta füvezik, bulizik, iszik és szórja a pénzt. Szabályai vannak és hiába jófej, nagyon kevés embert szeret igazán. Ismerem, annak ellenére, hogy alig beszéltünk... Közös barátaink vannak, majdnem ugyanaz a baráti társaság. És mindig elhitettem magammal, hogy túl vagyok rajta, de mikor láttam, hogy valamelyik barátnőmet fűzi, akkor ugyanúgy rosszul éreztem magam. De az utóbbi időben jóban lettünk... Nem próbált főzni, egyszerűen csak sokat beszélgettünk. Eleinte csak bulikban, utána Snapchaten, később chaten, most már pedig egész nap, van, hogy elmegyünk együtt kajálni, ő hoz-visz mindenhova, együtt járunk vásárolgatni, moziba és tényleg szinte mindent megbeszélünk.

Szeretem, de úgy vagyok vele, hogy jobb ez, mintha még mindig nem állnánk szóba egymással. Tudom, hogy nem akar komoly kapcsolatot, így mindig azzal nyugtatom magam, hogy amíg a többi lány átmeneti az életében, én maradok.

19L


2016. jan. 24. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ez beteg
2016. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
eze után mondja valaki - merje csak mondani - hogy erény a kedvesség, udvariasság, becsület, tisztesség blablaba és hogy ez mennyire jó pont a nőknél.
2016. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:

Csak magadat kínzod ezzel.

De a te dolgod. És nem,nem te leszel az állandó. Ha lesz is,valószínűleg más és akkor fogsz összetörni.

2016. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
omg! mit tudsz 1 tróger drogoson szeretni? nem értem a ""nőket""..........
2016. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy amíg a rózsaszín köd elvakít, nem látod be, de tisztában vagy vele, hogy mennyire önromboló és mások életét romboló emberbe szerettél bele? Lehet, hogy most jóban vagytok, de vigyázz magadra, nehogy belerángasson valamibe, ami keresztülhúzhatja az egész jövődet.
2016. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!