Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szánalmas-e betölteni a 30....

Tilla84 kérdése:

Szánalmas-e betölteni a 30. élet évet teljesen egyedül, barátok nélkül, ismerősök nélkül, torta és ünneplés nélkül külföldön? Lesz ennek maradandó rossz élménye bennem? 30/férfi/hetero

Figyelt kérdés
Ma vagyok 30 éves! Külföldön élek több mint 2 éve, sajnos úgy alakult, hogy barátok nélkül, egyedül élek már bőven öbb mint 1 éve. Csak arra volnék kíváncsi nagyon gyakori-e ez az állapot manapság, avagy csak én vagyok ennyire sikertelen az emberi kapcsolataimban? Munkám van, magas jövedelmem, stílusom, vagányságom, rendszeresen futok parkokban. Mindig úgy érzem erős vagyok és minden rendben, de ma úgy érzem összetörtem... Haza mehetnék magyarországra, de nincs otthon semmmim és a céljaim nem engednek. Maradnom kell tovább dolgoznom, de még sok van hátra és úgy érzem végleg egyedül maradok majd az életben... Van valaki hasonló helyzetben?

2014. aug. 17. 14:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hol vagy külföldön ?
2014. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán meg kéne próbálnod ismerősöket keresni ott külföldön, akár a neten keresztül is... Ha nekem innen sikerült német lányokkal ismerkednem, akkor nem hiszem, hogy neked ne menne...
2014. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Boldog Születésnapot!Ne gyere haza.Legalább van kint jó munkád fizetésed.Csajozz be csak akad valaki.Ha nem akarsz kimozdulni ott Tinder app ismerkedni
2014. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
52%
Ha van fészed akkor ok vannak különböző külföldön élő magyar csoportok.
2014. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%

Mikor én 30 voltam óriási bulit csaptam. a 30-as sebességkorlátozó táblát 24 írták alá.

Van munkám, nem magas a jövedelmem nem vagyok vagány és nem futkosom a parkba. DE teljes életet élek a családommal és a barátaimmal.

2014. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, fent vagyok face-en, próbálok keresgélni értelmes embereket, de valamiért mindenki zárkózott. Angliában vagyok, nagyok a távolságok és az emberek csak felszínes közeledésre tudnak időt szentelni. Sajnos nem tudom hogyan kell barátkozni, szinte biztos, hogy velem van a gond, de szeretnék változtatni, csak nem találok társaságot...
2014. aug. 17. 14:45
 7/12 anonim válasza:
0%
Munkahelyeden is tudsz barátkozni NEM?
2014. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Először is Isten éltessen szülinapod alkalmából! :)Menj és lepd meg magad egy finom sütivel egy kávézóban. :)


Tekints erre most úgy, mint egy eszmélésre. És kezdj gondolkodni, cselekedni az ügy érdekében. Szabadidődben ismerkedj. Városban/vidéki helyen laksz egyébként?


Szerintem az jó alap, hogy nem nélkülözöl, karban tartod az egészségedet. Vagány vagy - akármit jelentsen is ez nálad.


/Tipp: Futás helyett csapatsport/küzdősport? Ott adott lenne egy társaság./


(hasonló helyzetben vagyok, de egy kicsit máshogy :D)

2014. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

munkahelyen nálam 15-20 évnél idősebb emberek dolgoznak, családjuk van, elég időt töltünk együtt munkában is, nagyon ritkán elmegyünk ebéd szünetben egy sörre megbeszélni a dolgokat, de ez annyiben is marad...

Elkell majd költözzek egy másik helyre ahol többen laknak egy nagy házban, csak aggódom, hogy nem leszek képes izgalmas társaság lenni. Most túl mélyre mentem ezzel az egyedül léttel...

2014. aug. 17. 14:56
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Végülis az sem hülyeség, ha beköltözöl másokhoz albérletbe. Lett nekem is így barátságom, hogy jóban lettem a lakótársaimmal. Később is kerestük egymást rendszeresen, amikor már nem laktunk együtt.


Van ismerősöm, aki szintén Angliába ment ki dolgozni és egy német és egy francia sráccal lakik együtt. Állandóan együtt mennek ide-oda kirándulni/nyaralni.

2014. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!