Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudunk ennél mélyebbre süllyed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudunk ennél mélyebbre süllyedni? 25/N

Figyelt kérdés

Barátommal nagyon erős, karizmatikus személyiségek vagyunk(voltunk), 3 évug tartott a kapcsolatunk, nagyon sok marakodással, béküléssel tarkítva. Diplomásak vagyunk, azonos érdeklődési körűek, és azt hittem életünk végéig együtt leszünk. Aztán egyik nap bulizott, ivott, lefeküdt egy random másik lánnyal. Bosszúból én is lefeküdtem egy pasival, veszekedtünk, verekedtünk(karatéztam 7 évig, ő kravmagázott), szakítottunk. Én kirúgattam a munkahelyéről, ő utána az enyémről, gyűlöljük és imádjuk egymást. Mivel a lakásunk közös(albi) és a szüleinkhez nem mennénk vissza az isten pénzéért sem, a napjaink gyűlölettel teltek, szikrázik szinte a feszültség köztünk. Nem vagyok kétségbeesve csak sokkolt az, hogy idáig eljuthatnak azok akik meghaltak volna egymásért :(

Hasonló történt már veletek, esetleg rosszabb?



2016. jan. 25. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazán összeilletek :D
2016. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Fаsza színes életet éltek. :D Ehhez aztán drótkötélből álló idegrendszer kell, amit műveltek egymással.
2016. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennel melyebbre mar szerintem nem lehet :D

Parterapia nem artana nektek.

2016. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azért örülnék annak, ha ismerőseim lennétek, mert akkor akárhányszor látnám mit műveltek egymással megnyugodnék, hogy ennél még az én szánalmasan magányos életem is ezerszer jobb! :)
2016. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Clark Kent.. ***** válasza:
66%
Mi van dipolomás Kérdező, hol vagy? Elég nagy a csend. Valami nem tetszik a válaszokban?
2016. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Költőnő? ***** válasza:
100%
ím a remek példa, h ama bizonyos papírral józan észt nem adnak.
2016. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 opened paradise ***** válasza:
100%
Kicsit Mr. és Mrs. Smith...
2016. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami latin-amerikai szappanopera alaptörténete? Nekik szokott ilyen agymenésük lenni. Nem gondoltam volna, hogy két értelmes ember képes ilyesmire. Bár ti csak diplomások vagytok.
2016. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Szerencse, hogy gyerek még nincs, szegény...

2016. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Még jó hogy nincs Phd-nk...
2016. jan. 25. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!