Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátom, hogy kár, hogy nem vágtam mélyebbre?!

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy egy szörnyeteg vagyok, és mikor vágtam magam, miért nem vágtam mélyebbre, mert akkor végre megszabadulhatna tőlem... Ha lenne ereje kidobna a fenébe... De egy gyenge moslék, és a "rabom"?!
2015. aug. 9. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis kapcsolat,minek vagy ilyennel együtt aki ilyeneket mond ?
2015. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 omba ***** válasza:
0%
ülj rá a szájára, - hadd tudja, hol a helye
2015. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Mi volt az előzmeny? Az hogy vagdosod magad, valamilyen pszichés betegségtől van fordulj orvoshoz.
2015. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mi a szentséges sz*rnak vagy még mindig vele?


Menni akar, de gyenge hozzá? Én kinyitnám neki az ajtót.

2015. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szeretem.
2015. aug. 9. 11:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is ugyan olyan gyenge vagy mint ő. Nekem volt erőm szerelem ellenére is véget vetni 1 kapcsolatnak
2015. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 omba ***** válasza:
Majdnem kölcsönös ez a dolog, te szereted, ő meg halva szeretne.
2015. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Újabb példa, hogy a nők bármit eltűrnek olyan férfinek, aki elég jól néz ki.
2015. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked szakemberre lenne szükséged... a vagdosás miatt is, meg azért is, mert egy ilyen alakot szeretsz. Mondjuk mindkettő önbántalmazás, egy tőről fakad.
2015. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg fordulj szakemberhez.. Vagdostad magad??! Normális vagy?

Ráadásul minek vagy egy ilyen emberrel, aki láthatóan egy kicsit sem szeret, mert ha szeretne nem mondana ilyeneket. Az igazság, hogy mindketten gyengék vagytok!

Ja és mellékesen megjegyezném: nem kell megint el kezdeni szapulni/szídni a nőket, hogyha jóképű vagy mindent eltűrnek, ugyanis akárhányszor olvasom el a kérdést, egyszer nem látom, hogy a kérdező azt írná, hogy a barátja milyen jóképű és azért viseli el az egészet.. Azt se tudjuk, hogy néz ki a pasi, de máris megy az általánosítás.

2015. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!