Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csúszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csúszik egyre mélyebbre a szakítás óta?

Figyelt kérdés
Már több, mint 2 éve szakítottunk a barátnőmmel, de ő azóta egyre lejjebb süllyed. 1 éve lett volna hátra érettségi előtt, nem bírta befejezni a sulit, azóta már dolgozott fagyizóba, ruhaboltba, de leginkább csak lopja a napot szerintem. A másik meg, hogy állandóan költözködnek. Mióta szétmentünk már 2 helyen laktak, most meg a nagyanyjánál laknak. Ráadásul azóta még barátja sem volt. Tiszta szégyen lett az egész csaj. Már azt is bánom, hogy jártam vele, nem hittem volna, hogy ennyire mélyre tud süllyedni. Csak azt nem értem, hogy mit akar így? Meg miért csinálja ezt?
2011. aug. 30. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol vele?
2011. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dr. Endressy László ***** válasza:
Mert homeless életre vágyik.
2011. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert zavar, hogy ezt csinálja. Ezzel engem is megpecsétel, mert akik látják, hogy mit csinál azok tudják, hogy velem járt anno és ezért én is rossz színben tűnhetek fel. Semmi másért...
2011. aug. 30. 12:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
két éve szakítottatok..semmi közöd hozzá.. kicsit úgy látom elvagy szállva.. lejárat téged???? miért? mindenki úgy cs.eszi el az életét ahogy akarja.. bár szerintem rossz lehet a családi helyzete,és az is kihathat az egészre, tanulmányi eredmény.. munkahelyi teljesítmény stb.
2011. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy te csak magad miatt aggódsz?! Szánalmasabb vagy, mint a csaj.
2011. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy rossz a családi helyzete, bár elég furcsa családja van, az tény, de anyagi gondjaik sosem voltak.
2011. aug. 30. 12:26
 7/10 B.angel ***** válasza:
100%
Ha már két éve nem jártok, honnan tudod, hogy nem ment csődbe a családja? Felesleges látatlanul ítélkezned! Szerintem is el vagy szállva magadtól! Mi az, hogy téged járat vele? Nem most jársz vele, hanem jártál. Mindenki tudja, hogy már nem vagytok együtt, nincs közötök egymáshoz. De ha emiatt úgy érzed lejárat téged, akkor szerintem gondolkozz el egy kicsit magadon.
2011. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azért ez szarság h csak azért sajnálod mer ved járt és ezért te is rossz fénybe tűnsz fel ! meg ez am se igaz így csk te gondolkodsz rosszul ! ink segítened kéne neki de látom tee...
2011. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően azok szoktak mélyre lecsúszni egy szakítás miatt, akik nem kapnak pontos magyarázatokat a miértekre vagy kizárólag őt hibáztatták mindenért. Ajánlom, hogy nézz magadba, drága kérdező.
2011. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem hibáztattam semmiért, azért szakítottunk, mert a távolság miatt nem tudtunk volna már túl sűrűn találkozni. De közös megegyezéssel lett vége.
2011. aug. 30. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!