Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a jó egy párkapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó egy párkapcsolatban? Hány szép pillanat van benne mondjuk naponta?

Figyelt kérdés
Elsőre furának hangozhat a kérdés, de pár napja azon gondolkozom, hogy sok szempontból összeférhetetlen a mindennapok szürkeségével (munka, otthoni munka, házimunka, alvás, evés, netezés, fürdés,tévézés..stb. - ezeket a megszokott, társat nem igénylő tevékenységeket a többség minden nap rutinszerűen csinálja) az, amit az emberek szerelemnek neveznek és amit keresnek (sokan nem is csak egy szimpla szerelmet, hanem ugyebár a nagy Ő-t), amiről a filmek, a szerelmes dalok, a regények szólnak ? A kezdeti de mulandóságra itélt időszakban ott a rozsaszin köd, amikor sokan , feltételezem, hogy ezeket a mindennapi rutintevékenységeket is álomszerűnek élik meg a kedvessel, de aztán ez megszűnik.. nem arra akarok kilyukadni, hogy a párkapcsolat ne lenne jó dolog, inkább az érdekel, úgy őszintén, nektek mondjuk egy nap vagy egy héten hány szép pillanat van, ami tényleg különleges és ami megkülönbözteti két ember puszta együttélésétől , akik amúgy lehetnének szimplán barátok, lakótársak..stb. is ? (Tudom, a szexről nem irtam a kérdésben, az ugye eléggé megkülönbözteti a baráti viszonytól a párkapcsolatot, de ettől most tekintsünk el. Egyébként szerintem az is rutintevékenységgé válik sokaknál, de minimum folyamatosan veszit a kezdeti varázsából).
2015. dec. 18. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Majd rájössz ha tartozol valakihez/tartozik hozzád valaki.
2015. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jó modor nyomolvasó válasza:
A hétköznapok taposómalmában a párunk kellene hogy legyen az a bizonyos "sziget" ez nem mindig vagy így.Ezen elgondolkodtam én is sokszor amit te írtál kérdező.
2015. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre nehéz válaszolni. Majd meg tudod. Ez lenne az egyszerűbb válasz. Nekem a szerelmem megváltoztatta a napi rutinom. Rá figyeltem sokkal többet és boldog voltam vele. Amikor apró kis meglepikkel vagy kedvességgel mosolyt csaltam az arcára :) Alapból nem nézek TV-t szóval ilyen probléma nem volt, ha néztünk is valamit akkor moziban vagy otthon kettesben. A többi dolog nagy részét is lehet együtt csinálni. Tejesen más ha tudod, hogy mindig van valaki akire számíthatsz, akiben bízhatsz és ő is bízik benned. Akivel tényleg mindent és mindenről lehet beszélgetni. Vannak barátok, de az mégsem ugyanaz.

Mondjuk amióta nincs a barátnőm azóta az egyik barátommal elég sok dolgot megbeszélünk de ez akkor sem ugyanolyan. Hiányoznak az ölelések és ezek az apró kis boldogságok. Igazából nem számoltam, mert nem lehet megszámolni a szép pillanatokat. Nekem minden pillanat szép volt amit együtt töltöttünk. Sajnos szakítás lett a vége... hát az nem volt jó de ha ilyesmi kapcsolat létezik még akkor ott nem kérdés hogy mikor boldog egyik vagy a másik fél :)

2015. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az evesen es tidztalkodason kivul az egymassal toltott idot szexszel toltjuk, utana egymashoz bujassal, maszirozassal. Elettarsak vagyunk es alap a napi szex. Nem erdekel minket a tv, netezni utazas kpzben szoktunk. A lakas rohad a kosztol, de boldogok vagyunk. Neha takaritunk. Szerintunk ilyen egy jo parkapcsolat.

N

2015. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Végiggondolva, egyetlen kifejezéssel tudom jellemezni, hogy miben nyújt számomra többet a párkapcsolat az egyedüllétnél: van kivel megosztani. Mindent. Örömet, bánatot, problémát, élményt, vagy akár a hétköznapi teendőket is. Sokszor maga a tudat, hogy van egy TÁRSam, akire mindig számíthatok, nagyon sokat ad.

Az, hogy éppen hány szép pillanat van, rajtam múlik... azon, hogy hogy érzem magam a bőrömben és azon, hogy hány szép pillanatot teremtek - közösen a párommal. Azt vettem észre, hogy ha el vagyok foglalva saját magammal, akkor nem veszem észre a szép pillanatokat, ha viszont jól érzem magam a bőrömben, akkor bármilyen élményt meg tudok osztani a párommal (akár még a takarítást is), és pozitívumként élem meg.

2015. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!