Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből vetted észre magadon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből vetted észre magadon, hogy szép lassan beleszerettél valakibe, akit ismertél már egy ideje, miközben egyébként párkapcsolatban éltél mással? Feltűnt másnak, mielőtt benned tudatosult, mit érzel? Mit tettél?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy miből vettem észre? Egyre többet gondoltam rá, bármivel meg tudott nevettetni, egyre nagyobb szükségem lett rá.

Mai napig magam sem tudom, mi lenne a helyes döntés, ugyanis ennél bonyolultabb helyzettel még nem találkoztam.

2016. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Na megszolal a sok K. akik nem szakitanak amikor mar nem szeretik a parjukat.
2016. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Aki nem tud a kérdésre válaszolni, az inkább tartsa magában a megjegyzéseit.

Megmondom, honnan jutott eszembe a kérdés. Az ismeretségi körömben vettem észre ilyet másokon. Én még nem voltam ilyen helyzetben úgy, hogy saját bőrömön tapasztaljam, szóval nem tudom, hogyan jön a felismerés, de máson kívülállóként feltűnik, hogy valami megváltozott ilyen vonatkozásban, másképp viszonyulnak egymáshoz.

2016. jan. 4. 23:29
 4/7 anonim válasza:

Nálam ez viszonylag gyors lefolyású volt. Az akkori barátom egy igazi bunkó volt, szinte csak magával törődött. Aztán találkoztam a mostani barátommal. Bókolt nekem, szépnek hívott, megnevettetett, minden pillanatot, amit velem töltöttem élveztem, és mikor nem volt mellettem, hiányzott. Rádöbbentett, hogy az a tuskó mennyire nem érdemel meg, és hogy mennyire próbál magához láncolni, ezért szakítottam vele, és azóta is a megmentőmmel vagyok :)

Nálunk egyébként a barátnőmnek előbb tűnt fel, mert megkérdezte, hogyha nem lenne barátom, akkor szeretnék-e tőle bármit. És a válasz a fejemben már akkor igen volt, csak valahogy nem tudtam kimondani.

Egyébként szerintem ezt abból lehet észrevenni, hogy az akkori párod nem hiányzik, nem keresed annyit, mint régen. Helyette rá gondolsz, őt hívod fel ha baj van, vele akarsz találkozni :)

2016. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, mivel van ilyen sajnos, ahogy a kérdés kiírója is gondolom hasonló szituációt él át, hogy és milyen biztonsággal alakítson ki így párkapcsolatot az ember, ha szinte biztos hogy mindig van egy nálunk jobb ember aki jobban passzol a párunkhoz és a kapcsolat gyengébbik eleme váltani fog erre a bizonyos "jobb"-ra? Akárki akármilyen boldog is a párkapcsolatban, látjátok, nem is keres aktívan mást az egyik fél sem, mégis belebotlik egy új szerelmi szálba?! Most akkor ezt kellene folyton játszani ebben az életben? Párkapcsolatot kialakítani, ideig óráig élvezni azt, majd váltani és ezzel jöhet a "jobb" érzés az egyik félnek, a másiknak pedig a fájdalom? Ez kb az élet "szerelmi" értelme? Vagy más ezt hogy látja? Bocsi hogy a te kérdésed alá írtam ki ezt az új kérdést.
2016. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, sajnos igazad van. Az én párom a nagyon jó kapcsolatunkból lépett ki váratlanul. Azt hittem elvesz, erre kidobott csak úgy, hogy a tüzet hajhássza. 32 évesen. Nem tudta értékelni ami köztünk volt, csak azt az érzést kereste, ami úgyis elmúlik... Sajnos ez a mai világ, nem értékelik amijük van, mert ha van jobb, akkor inkább legyen az... Utána még hónapokig keresett minden nap, szerintem bánta a dolgot, bár sosem vallotta be.
2016. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én, mint írtam, külső szemlélő vagyok.

Azzal meg nem értek egyet, hogy mindenki folyamatosan cserélgeti a partnereit. Ilyen is van, de ez egyéni kérdés. A családomban is tudok egy másik személy miatti szakításról, de amiről én tudok, az nem pont a kérdésemben felvetett sztori volt, és a döntés nem ismétlődött meg később, viszont ha az nem történik meg, én most nem lennék itt. Szóval van, amikor egy ilyen lépés életre szóló, ezt mindenképp el kell különíteni azoktól, akik rendszeresen cserélgetik a párjukat.

2016. jan. 7. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!