Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell a férfit megtartani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell a férfit megtartani? Hogy érjem el, hogy ne akarjon mást, csak engem?

Figyelt kérdés
Annyi olyan történet van az ismerőseim körében, ahol a férfi csak szórakozni akart a lánnyal, végül együttmaradtak végleg. Hogy érjem én is ezt el egy olyan férfivel, aki még nem lépett túl a többéve történt csalódásán, akitől 100 km választ el, de akinek tetszem, és nagyon jól kijövünk, mikor találkozunk. Csak épp találkozni félévente van ideje a munka miatt. Más barátnője nincsen.
2016. jan. 27. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100km-ről nehéz lesz meghódítani..
2016. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Mission impossible!


Ha ott élnél vele akkor sem lehetne tuti receptet mondani. Mert nincs.

2016. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy pasi mindig is akarni fog más nőt is, mert fa.sz szorult a lába közé. Attól függ, hogy mi szorult a fejébe, hogy mi irányítja, és nemet fog-e mondani az ösztöneinek.

Ha arra nem képes, hogy legyűrje ezt a 100 km-ert, akkor ne sokban reménykedj.


Köztünk 1200 km sem volt akadály. Már az első találkozás után eldőlt, hogy engem akar, és mindent meg is tett, hogy minél hamarabb együtt tudjunk élni.

2016. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akar kapcsolatot, azért nem jön. De lehet gyakorlat és elmélet más, talán meggondolhatná magát?
2016. jan. 27. 10:03
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Azt sose erőltesd, ami nem akar működni!

Ez egy nagyon jó kapcsolati alapszabály. Ha másik fél nem érdeklődik úgy irántad, akkor lehetsz te Angelina Jolie is, bukta az egész. Inkább neked kéne tuti recept, hogy fogad el ezt és hogy lépj tovább. Nem a te feladatot megmenteni őt a saját hülyeségétől és az sem biztos, hogy te vagy hercegkirálykisasszonya.

2016. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nincs miről beszélni. Nem akar kapcsolatot, és ezt úgy jelenti ki, hogy téged már ismer, tehát veled sem. Te legfeljebb egy könnyed kis kikapcsolódást jelentesz fél évente, mint egy nyaralás, távol a hétköznapoktól.


Egy pasit vagy sikerül elsőre megfogni, vagy nem.


Nálam kétszer is betalált (mindkét pasi nagy nőcsábász...), hogy előbb volt egy fergeteges együtt töltött nap, aztán meg otthagytam, és leléceltem a pi..ba. Mindkettő padlót fogott, és elkezdett kaparni, hogy újra láthasson.

Az első nagy szerelem volt, de nem tartott sokáig, én szerettem ki belőle, ahogy jobban megismertem.


A másik a férjem, akit még kb. 3-szor raktam ki, és mindig visszasírta magát. Ő konkrétan meg is mondta, hogy neki ilyen még nem volt, hogy nőért küzdenie kell, mindig a nők futottak utána.

A mai napig igényli, hogy időnként tornásznia kelljen a kegyeimért, és beválik. ;)

2016. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"3" reagálva......

Ami kapcsolatunk is így indult, azzal keltette fel az érdeklődésemet az exem ,hogy ott szívatott meg ahol csak lehetett, manipulált ezerrel....amikor azonban találkoztunk és azt csináltam amit elképzelt akkor nagyon kedves volt, ha valamit hibáztam elkergetett a fenébe. Kaptam hideget-meleget, nem volt unalmas az biztos. Domináns személyiségnek tartom magam, de Ő talán még rajtam is túl tett.De ez csak ideig működik...amíg a ravasz kis húzások újdonság erejével hatnak és izgalmasnak találod. Majd 5 évet húztunk le együtt aztán egyszer meguntam, egy szokásos kamu balhézás után vettem a kalapomat és elköszöntem. Mivel nála laktunk így megtehettem...nem néztem vissza egy pillanatra sem, pedig nagyon sok mindent hagytam ott. Kb 1 hónapig bírta és utána Ő kezdett el teperni, hívogatni,hogy hozzuk rendbe a dolgot, de csak mosolyogtam rajta. Nem jó taktikázni egy kapcsolatban, mert egyszer fordítva sül el és akkor vége lesz mint a botnak.

2016. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy ilyen gonosz vagyok, és nem állítottam azt se, hogy két naponta pokollá teszem az életét.

De azzal tisztában van, hogy addig maradok vele, amíg nekem is jó, és nem leszek senki lábtörlője. Ezért igyekszik a kegyeim keresni. Egy-egy olyanba még beleszalad, mikor kijön belőle a macsó, és kitalálja, hogy ő az "uram", ilyenkor helyrerázom a meszet az agyában. Csak annyira, hogy tudja, nem vagyok a tulajdona, és nem akkor kap meg, mikor akar.


Neki erre van igénye. Ha ki lenne nyalva a ...e, már rég megunt volna, mert imád hódítani. Akkor már inkább itthon gyakoroljon, mint idegenben. ;)

2016. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
Sztem úgy lehet vkit megfogni, h nem akarod. Két éves kapcsolatom így kezdődött; elvagyunk. Nem zavart. Egyre jobban ellettünk, szerelmes lettem. S onnantól már én is akartam. Akartam megtartani, akartam élete nője lenni. El is indultunk a lejtőn.
2016. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!