Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hülyeség megtartan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség megtartani szakítás után a Tőle kapott tárgyakat, vele kapcsolatos dolgokat?

Figyelt kérdés
Lehet hogy csak az én szokásom,de képes vagyok minden apróságot megtartani amit exemtől kaptam..Úgyértem a vitrinem polcain sorakoznak a sétálás után összegyülytött kavicstol kedzve,az első közös hajfesték vásárlás blokkján át,egy száritott vadvirágcsokorig minden apró "kacat"...szerintetek hülyeség mindent megtartani?? nekem minden esetre jó nézegetni őket! :)

2014. dec. 24. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Egy darabig még nézegesd, aztán előbb-utóbb úgyis kidobod.
2014. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Barátom vagy, sajnos átérzem, volt egy hasonló kapcsolatom, onnan minden kis "emlékem" megvan. Nem tudom kidobni, mivel szívvel adta mindig. Benne volt a szíve-lelke. Azóta én mással, ő is mással, de eze nekem akkor szép emlék. Imádtam ezt a hozzáállását! Nem sok ilyen van manapság. Sok a kis k...rva.
2014. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hülyeség, én is megtartok ilyesmiket. Biztos jó lesz 70 évesen visszaemlékezni, nem mintha elélnék addig, de nem baj. :D
2014. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nekem van egy bazi nagy dobozom, amibe gyűjtöm az ilyesmit. Ha olyanom van előveszem és nosztalgiázgatok, de azért mégsem látom napi szinten így könnyebb túllépni rajta. Mondjuk azért én nem őriztem meg ennyire aprólékosan mindent, csak inkább a nagyobb, jelentőségteljesebb dolgokat. :)
2014. dec. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Add el! Legalább bejön egy kis cash
2014. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bár én elraknám/elrakom az ilyeneket egy doboz aljára... Az Emlékeim dobozába :)
2014. dec. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem én is megtartanám. Bár attól is függ szeretem e még vagy csúnyán váltunk-e el. Valószínüleg ha mondjuk nem használnám akkor is egy dobozba elraknám emlékbe.
2014. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te tudod. Én pl nem tartok meg ilyeneket, csak olyasmit aminek hasznát tudom venni, pl. ruha, ékszer..
2014. dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem dobnám ki. Attól még jó emlék. :)
2014. dec. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is dobozba gyűjtöttem össze az ilyesmiket. Ha szép emlékek fűződnek hozzá, nem kell tőlük megválni.
2014. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!