Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem: hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem: hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

A szívem azt mondja várjak rá, míg alkalmas lesz az idő, és legalább tegyek egy próbát, mielőtt feladom... Az eszem viszont azt diktálja, hogy lépjek túl rajta amilyen hamar csak lehetséges. De mégis hogyan?

Van tapasztalatom, pár tini-rajongáson túl vagyok már, nála viszont egyáltalán nem érzem azt, amit akkor: hogy egy zárt ajtón kopogtatok, pedig minden észérv ellentmond annak, hogy volna esélyem. Mit tegyek?


2016. jan. 27. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi történt? Miért nem lehettek együtt? :(

2016. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ki tudnád fejteni egy kicsit bővebben, ha máshol, nem, akkor privát üzenetben? :)
2016. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem is írhatsz, ha ki szeretnéd fejteni.:) Ismerve a körülményeket, könnyebb lesz válaszolni.

/első voltam

2016. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megtetszett. Belezúgtam. Megismertem. Megkedveltem. Talán bele is szerettem... Évekig szingli volt, majd titokban távkapcsolata volt, ami nemrég komolyra fordult, de még azóta is alig tud erről valaki a szűk családi-, batáti körén kívül. Valahogy mégis megtudtam, mielőtt komolyabb lezdeményezésre szántam volna el magam. Talán így jobb volt, mint leégetni magam, vagy szánalmat kelteni benne, belül kicsit mégis úgy érzem, mintha az ujjamra csaptak volna egy ajtót.
2016. jan. 27. 19:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem még több ismerőse is meg volt győződve róla, hogy 8 éve csak kalandjai voltak, pedig valójában csak jól tart titkot.
2016. jan. 27. 19:16
 6/10 A kérdező kommentje:
:/
2016. jan. 27. 22:02
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha ugy erzed h van eselyed minden eszerv ellenere akkor van eselyed, ez ily egyszeru, az eselyt pedig meg kell probalni, hiszen ezert van:-)


Nekem is van egy hasonlo sztorim, itt is minden eszerv ellene szol, de egyszeruen is varok valamire mert tudom, h ez beteljesul fixikalisan/verbalisan is. Mindenki azt hiszi h hulye vagyok de nem erdekel.


Itt nem arrol van szo h valamiben remenykedem hanem konkretan erzem h a tortenetnek lesz folytatasa:-)

2016. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... Azt hihetnénk, hogy valakin látszik, ha szerelmes. Van valami a szinglikben, még a boldog szinglikben is, de főleg a 30 feletti szinglikben, ami számos alkalommal tetten érhető. Nem tudnám megfogalmazni mi ez... Néha a kihűlt kapcsolatban élőkben is ott van. Én ezt éreztem rajta. Az aurájában, a kisugárzásában egyszerűen semmi nem utal egy elején járó boldog kapcsolatra. Arra, hogy révbe ért. Elégedett. Vagy izgatott (?). Semmi. Ott lappang a tekintetében, a mozdulataiban egyfajta tompa üresség.

Persze tévedhetek. És ez sem garancia, hogy miután erre ő is ráébred, túllép rajta, majd kiheveri, velem boldog lehetne.

De valami mélyen belül azt súgja, hogy ez egy "ha nincs ló, jó a szamár is" megalkuvás. Ami nem felltétlenül rossz, de tudom, hogy ő túl nagy lánggal ég ahhoz, hogy beérje ennyivel. Túl szenvedélyes... és nem tudom mit fog tenni vele, ha feladja önmagát a biztonságért.

Alig ismerem, de még ha esélytelen is volnék, én jobbat kívánnék neki, az igazit, aki mellett ezer fokon éghet, őrült lehet, és szenvedélyes.

Szemétségnek hangozhat, de remélem családalapítás után megkaphatja ezt még. Talán a gyermek iránti vágy miatt alkudott meg... Amit tiszteletben tartok. Egyszerűen csak az a fajta ember, akit ha nem hajt tovább a vágy, ha kihunya tűz, bele fog betegedni.

Nem tudom mennyire zagyvaság...

2016. jan. 28. 17:31
 9/10 A kérdező kommentje:
Ő 43/F egyébként.
2016. jan. 28. 17:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont azért titkolja, h ilyenekre, mint ami Veled is alakul, legyen lehetősége. Azért mondják a barátai, h csak futó kapcsolatai voltak, mert azok is vannak.

Van esélyed,d e lehet ugyanez lenne.

2016. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!