Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felejtsem el, vagy érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy érdemes lehet még próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Én (f 23) és a (l 19) 2 es fel honapot voltunk egyutt csak, de en nagyon megszerettem ot, es ezt viszont ereztem is, mind addig amikor 1 honapja, varatlanul szakitott velem buta okok miatt, igazabol semmi veszekedes es vita nelkul. Olyan problemak miatt amiket amugy siman meglehetett volna beszelni. Miutan szakitottunk par nap utan, irtam neki egy hosszabb uzenetet h en meg mindig szeretem stb.. utana mivel nem valaszolt irtam egy smst de erre sem reagalt. Par napra ismet irtam neki egy uzenetet hogy remelem minden rendben vele es boldog ( persze nem gunyosan) de erre sem reagalt. Ugyan nem torolt le (fb rol) es kerdesem az lenne hogy mar 1 honapja nem beszeltunk ugyan de van e keresni valom meg, eselyem? Erdemes e meg probalkoznom vagy ezek utan mar csak magamat alaznam meg ha irnek neki? Sajnos meg mindig nagyon szeretem es nem erzem h elfog mulni hamar, bar mar enyhult de ez a kerdes mindennap megfogalmazodik bennem.

Valaszokat elore koszonom.



2015. okt. 31. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem képes válaszolni, hagyd őt...szerintem.
2015. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne keresd, már így is eléggé megalázkodtál. Ha akarna tőled bármit is, vette volna a fáradságot és válaszolt volna.
2015. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!