Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el szinglikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el szingliként a tökéletes pasit?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom már több, mint egy éve és egyszerűen a srác számomra tökéletes volt. Aranyos, mackós, megértő, bújós, romantikus és még a vallási nézeteink is egyeztek. Kisebb vitáink voltak csak, semmi több, jól elvoltunk. Erre egyik napról a másikra hideg lett velem. Amikor megkérdeztem milyen napja volt csak annyit írt, hogy átlagos, előtte meg hosszú mondatokban írta le a legunalmasabb napját is és olyan távolságtartó volt velem. Napokon át. Aztán végül szakított velem, mert rájött neki ez csak egy fellángolás volt. Szinte felfoghatatlan volt számomra. Azóta egy szót sem beszéltünk, egyszer se láttam és lassan úgy éreztem túl vagyok rajta. Pedig nem. Elég egy régi beszélgetésünket átolvasnom azért, hogy sírjak, most is könnyezek. Még mostanában is vele álmodtam, azt, hogy megint együtt vagyunk. Sajnos teljesen reménytelen kettőnk ügye, így bármennyire is fáj el kell felejtsem. Pasit nem akarok, előbb kívül-belül össze kell szednem magam. Van valakinek ötlete hogyan űzzem ki a szívemből másik pasi nélkül?

2015. nov. 7. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem tökéletes, ha egy fellángolást összekever a valódi érzésekkel. Máris van egy elég komoly hibája. Nekem ez pont elég lenne ahhoz, hogy kiábránduljak belőle.
2015. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ahogy az egyes mondja...plusz mi ez a pasi megszólítás? Nem tartottad férfinek őt? Miért pasizod le? Szerintem meg ismerkedje meg egy új férfivel, csak így felejtheted el. Kutyaharapást szőrével...
2015. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom neked, bármilyen hülyén és egyszerűen hangzik is de egy kiadós dugás kéne neked.
2015. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy frászt, nem csak úgy lehet valakit elfelejteni, hogy egyből beleveti magát a mélyvízbe. Én próbáltam már, életem legrosszabb élményei közé sorolom, nekem ez egyáltalán nem segített, csak még rosszabb lett tőle minden. A szakítás miatt is szomorú voltam, meg gyűlöltem magam, amiért kihasználok egy amúgy tök kedves, rendes srácot, és még cserébe neki is rossz lesz. Hát kösz, ez nekem nem segített. És nem is tartottam korrektnek vele szemben. Nem mindenkinek működik ez a taktika.


Nekem az idő segített, hangozzék ez akármilyen sablonosan is. Nem erőltettem semmit, de azért nem is temetkeztem mélyen az önsajnálatba. Amíg úgy éreztem, hogy sírni akarok, és gyászolni a régi kapcsolatot, addig azt tettem, ez idővel magától is enyhült, bár segítettem rajta azzal, hogy igyekeztem elterelni a figyelmem, emberek között lenni, ismét megtanulni egyedül is jól érezni magam. Lassanként egyre könnyebb lett.


Szerintem kár lenne erőltetni a párkapcsolati kérdéseket, nem is vagy rá nyitott, meg a másik féllel szemben sem tisztességes. Ha időt hagysz magadnak túllendülni ezen, akkor viszont erősebben és szinte újként léphetsz bele egy teljes értékű, és nem búfelejtőnek szánt kapcsolatba, amikor a másikért mentél bele, és nem azért, hogy elfelejtsd a korábban igazinak hitt férfit.

2015. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1-es és kettes tudom, hogy nem volt tökéletes, de minden pasim közül ő volt a legközelebb hozzá és ő az, akit visszafogadnék, ha jönne (csak nem jön).

2-es férfinek tartom, csak számomra a férfi szó 30 felett használható igazán, ő meg 21-22.

3-as nálam a szex a szerelemhez tartozik és mint mondtam nem érzem még magam elég stabilnak egy kapcsolathoz, nem akarom a másikat lelki szemetesként használni.

2015. nov. 7. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez ugyan nem a témához tartozik, de nálatok is egy marha nagy pókot eszik a néni ott a kérdés melletti képen??!
2015. nov. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Maxthont használok, amibe eleve bele van építve az Adblock Plus, így én egy fél reklámot se látok szerencsére. :) Egyébként elképzelhető, amennyi ostoba fogyós reklámot kitalálnak én már semmin se lepődök meg.
2015. nov. 9. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!