Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet mindent elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mindent elrontottam?

Figyelt kérdés
Röviden annyi lenne hogy teljesen odaig vagyok egy fiúert aki mellesleg az evfolyamtarsam es arra fele lakik amerre en. Surun lattam hazafele egy vonattal mentunk. Ravettem magam hogy irok neki facebookon hogy sokat latom de nem merek oda menni hozza menjunk egy vonattal masnap persze ezt azert mashogy fogalmaztam :) szerencsere vissza is irt. de azt hogy holnap keson megy haza..jo akkor probaltam vele beszelgetni ismerkedni kerdeztem rola de csak igen meg aha valaszokat adott... aztan suliba gondolom elmeselte a haverjainak es a folyosaon szolitgatnak a nevemen..irto kellemetlen helyzet.. majd szalagavaton kerestek elvileg hogy ott e vagyok de nem voltam szoval este megkerdeztem hogy miert kerestek. Erre mar egy honapja varom a valasztxd azota suliba ha ossze is futunk csak egy pillantas es annyi nem tudom most mi van... nem jon azota se arra haza amerre en.. valoszinu kerul szerintem.. :( a haverjai meg mindig szolitgatnak de ezt sem ertem.. valoszinu a leirtak alapjan mar semmi eselyem? 17/l
2016. jan. 28. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy tűnik, ez egy egyoldalú dolog lenne, ráadásul még el is mondta a haverjainak...

Szerintem tedd túl magad rajta, és emelt fővel állj tovább.

És még csak kis jelét se mutasd annak, hogy érdekel.

Hátha így észhez tér, talán.

2016. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem volt mit elrontani, a srácot abszolút nem érdekelted mielőtt írtál neki se.
2016. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Te is mit keresel itt a felnőtt kapcsolatoknâl?

Amugy a 2-esnek igaza van. Sosem érdekelted.

A fiùcska is hatalmas értelmi szinten mozog. Az oviban szokàs elmondani, hogy "jajj, a Piri bevallotta, hogy tetszek neki"...

Jajj, hallod...

Ès ìrni is tanulj màr meg

2016. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!