Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes ezt már komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt már komolyan vennem? Eddig mindig csalódtam!

Figyelt kérdés
Volt 2 komoly kapcsolatom mind a kettő házassággal akart volna folytatódni, egyik 2 a másik 4 évig tartott. Nem volt olyan erős egyik se mint a mostani ami 1 éve tart. 1 éve vagyunk együtt, de 2 gyerekes anyukáról van szó aki 25 éves. Komoly amolyan "paraszt" lány, engem vonzz nagyon, az a jó a konyhában és jó az ágyban is típus, amit mondd azt komolyan is gondolja így ismerem és mások is. Mióta összejöttünk azt mondta nem hagy el és le akarja magát kötni hozzám, neki már más nem kell, megkértem a kezét és igent mondott nyáron házasodunk össze. Boldogok vagyunk. A gyerekei szeretnek engem, elfogadtak és hallgatnak rám. én 26 éves vagyok. Ami fontos, hogy 2 hónapos terhes a leendő gyerekemmel, akartuk a babát is és összejött karácsony előtt fogant :) Ez nagy dolog az életemben mert hivatalosan is apa leszek, és nagyon szeretem a páromat, el tudom fogadni, hogy van mástól is gyereke, de mivel az a múlt így nem foglalkozom vele. Nekem is van múltam de az elmúlt. A jelenben boldogok vagyunk, és úgy érzem elejétől, hogy nekem is Ő az igazi! Van pár ismerősöm akik 10 éve együtt vannak és házasok már, szerintetek van esélyem, hogy nálunk is így alakul majd? Sokat csalódtam de az ő elveszítését pláne, hogy közös gyxerekünk is lesz nem bírnám feldolgozni. Sokak szerint ilyenre nem is kéne gondolnom, de olyan jó minden el se hiszem néha hogy végre nem esek pofára és ez a nő nem hagy faképnél pláne, hogy gyereket szül nekem, és így szeret ahogyan azt érezteti is

2016. jan. 28. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozzon már ilyeneken! Ha sokat aggodalmaskodsz, meg hitetlenkedsz, az lehet megmérgezi az egész kapcsolatot, és a végén tényleg koppansz.
2016. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!