Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem vesznek már úgy a lányok, mint pár éve, mert sokat csalódtam és én már komolyan minden lánnyal bizalmatlan vagyok és csak a rosszat látom bennük meg az ártó szándékot?

Figyelt kérdés
Ez sajnos így alakult, sok lány csúfolt például még középsuliban. Ennek ellenére néha volt olyan, hogy tök szép lány hátrafordult az utcán és rám mosolygott, de ekkor valahogy nem a csúfolódást láttam a mosolyában fura mód, meg amikor folyosón is utánam fordult egyszer még, vagy a barátnője folyton jelzett neki, ha meglátott. Aztán olyan is volt, hogy buszoztam és nagyon durván bámult egy formás szöszi tini csaj. Úgy, mint aki vetkőztet a szemeivel és épp valami szexuális kalandot képzel el velem. Tudom furán hangzik, de valahogy ennél sem éreztem, hogy azért csinálta volna, mert rondának tartana, pedig magam is rondának látom magam már jó ideje, főleg mióta középsulitól kezdve csúfolni kezdtek valamiért. De aztán mikor már mertem végre kezdeményezni valahogy csak a rosszat tapasztaltam, igaz azoknál a lányoknál, akik adtak jelet sosem mertem még kezdeményezni vagy épp nem is tudtam, mert siettem épp valahová vagy szinte követnem kellett volna őket én meg nem merek ilyet csinálni, még azt hiszik valami szatír vagyok. De mára már úgy látom, hogy a lányok gonoszak, felszínesek és félek tőlük, mert nem hiányzik, hogy porig alázzon egy lány, mert megszólítom vagy ránézek. Igyekszem észre se venni őket, nehogy még amiatt szóljanak meg, hogy mit bámulom őket én a ronda srác. Valamiért akárhány lányt szólítottam le egyiknek sem voltam az esete. Már kezdem elhinni, hogy tényleg felesleges is kezdeményezni, úgyse kellek senkinek sem. Bár lehet, ha azoknál a lányoknál is hiába próbálkoztam volna, akik legalább adtak valami jelet, lehet csak félreértettem és valójában ők is rondának láttak. De akkor kérdem én mi értelme van kezdeményezni, ha minden lány csúnyán bánna velem, ha leszólítanám, ha egy lánynak sem vagyok az esete?
2014. jún. 20. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Muszáj magadra erőltetned egy kis önbizalmat és határozottságot, különben nem is érdemes csajozni. A nők megérzik ha valami miatt be vagy tojva és ezért fognak téged sarokba szorítani.
2014. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A korod nem derül ki... A leírtak alapján megértem a félelmedet, de ha "bezárkózol" akkor sosem lesz senkid.. Nem minden lány egyforma.. :) Az önbizalom tényleg nem ártana neked, nem kell elcsüggedni, nem lehet mindenki macsó, meg helyes...Szerintem fogadd el magad úgy ahogy vagy, és ne legyél ennyire negatív, meglátod máshogy állnak majd hozzád a csajok is.. :) Sok sikert!
2014. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!