Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy férfi, aki nem tűnik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, aki nem tűnik el az életemből. évek során mindig fel-felbukkan, összekavarja az érzéseim, kapcsolataim, és eltűnik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerettük egymást,de nem voltunk együtt soha. neki is és nekem is kapcsolata van, nem beszélünk, de ha véletlen találkozunk valahol, mindegy,hogy hónapok óta nem beszéltünk,de nem bírjuk ki,hogy ne aludjunk együtt. aztán nem keressük egymást. ez megy évek óta és már nem birom, mit csináljak? már megbeszéltük hogy hagyjuk egymást,de egyszerűen soha nem úgy alakul... megőrülök ettől, én próbálok hű lenni a páromhoz de egyszerűen képtelen vagyok neki nemet mondani....

2016. jan. 30. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

nem értem mi drámázol rajta

nekem is volt ilyen kapcsolatom

hol jártunk, hol én mással, hol ő mással, de attól még voltunk együtt, aztán hol megint jártunk, aztán megint ide-oda sodort az élet, aztán vissza.

olyan szinten ismertük egymást, mintha testvérek lennénk, vagy bonny és clyde :)és mindig értékeltük, hogy még mindig jobbak vagyunk egymásnak az ágyban mint más :D

ha kellett egymáést vigasztaltuk, vagy hódítottuk.

nekem buli volt az egész.

míg normális ember volt.(aztán agresszió, pletykák, kavarások, hazugságok tömkelege miatt jól összebalhéztunk és azóta is haragszik és én is)

2016. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt jönnek az oltások hogy mekkora ribizli vagy.

Amúgy meg ha leírják itt mit kellene tenned, például:

Nem ezt érdemli a párod hogy megcsalod, hagyd el ha másra vágysz... Stb... Megfogadod a tanácsot? Vagy ha azt mondjuk zárd le a szeretőddel a kapcsolatot végérvényesen. Megteszed? Nagyon kétlem....

Te csak megerősítést vársz hogy jól van ez így, mindenki ezt csinálja meg amúgy is a szívnek nem lehet parancsolni... Blablabla.... Feleslegesek az ilyen kérdések.

2016. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom jobb lenne, ha nem adnád olyan könnyen magad. Főleg addig nem (egyáltalán nem!), amíg párkapcsolatban vagy, vagy van ő. Akkor meg tudnád figyelni, hogy hogy viselkedik, mennyire vagy neki fontos. Majd, ha ezek után ő hanyagolna, valószínűleg már te sem értékelnéd olyan sokra ezt a kapcsolatot. Ha, esetleg mégis érdeklődne, akkor összejöhetnétek.
2016. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!