Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan köztetek aki nehezen élte meg, mikor a szerelem átalakult a párkapcsolat során szeretetté? Volt aki görcsösen vissza akarta kapni a szerelem érzetét?

Figyelt kérdés

A párommal több mint 3 éve vagyunk együtt, majdnem ennyi ideje együtt is élünk. Alapvetően depresszív hajlam vagyok, mindeddig Ő volt a váram. Egy hónapja jött egy kattanás, hogy hol semmit nem érzek, hol meg érzem hogy szeretem. Tökéletes srác, a legjobbat érdemli. Voltam orvosnál, aki szerint egy poszttraumatikus sztressz szindróma alakult ki, egyéb korábbi dolgok miatt. Mi van, ha mégsem? A kémiával minden rendben van közöttünk, úgy érzem a hangulatom ingadozik hihetetlen gyorsasággal.A jövőképem is zavaros, hol egyáltalán nincs ha viszont van, csak vele tudom elképzelni.

Tudom, kicsit zavaros, igyekeztem minél jobban összeszedni. 22/L



2015. szept. 13. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, itt a legfőbb probléma a depresszió, ne csodálkozz, ha az érzelmi életed zavaros, ez együtt jár vele.

El kellene járnod terápiára, és akkor az érzéseid is letisztulnának. (Ezt tapasztalatból írom, én is terápiában tanultam meg a tartós kötődés képességét.)

2015. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Tudnál valakit ajánlani akihez el tudnék menni? Eddig mindig halogattam, mert úgy éreztem, azzal hogy orvoshoz fordulok "csődöt mondok". De sajnos egyre több ilyen visszajelzést kapok a szeretteimtől, és amennyiben már a kapcsolatom veszélyezteti, bármit megteszek hogy eljussak orvoshoz és meggyógyuljak. :)

2015. szept. 13. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne orvost keress, hanem pszichológust.
2015. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon rosszul viselem, ha akár csak pár napig is úgy érzem, nem kapok annyi figyelmet, mint addig. De kisebb - nagyobb hullámvölgyek mindig akadnak a legjobb kapcsolatokban is. Nálam legalábbis mindig visszatér a "rózsaszín köd" :) Pedig vannak hangulatingadozásaim.


22/L

2015. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!