Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret, ha ilyeneket csinál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, ha ilyeneket csinál? Hogy öntsek tiszta vizet a pohárba?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 4 éve ismerem (évfolyamtársak vagyunk, a baráti társaságunk is nagyjából ugyanaz). Jól néz ki, meg minden, de eddig sosem néztem rá "úgy", csak barátok voltunk, nem is beszéltünk túl sokat, max. bulikban. Aztán ősszel a gólyabálon kavartunk és nekem az volt az első csókom, de tudtam, hogy semmi komoly nem lenne. Jóban maradtunk, aztán a télen elkezdtünk beszélgetni chaten. De nem folyamatosan, hanem 1-2 óránként visszaírt, vártam én is, majd ugyanez. Utána mentem Szegedre nyílt napra és nem tudtam, mivel menjek, mert féltem addig elvezetni úgy, hogy csak a belvárosban szoktam vezetni és mondta, hogy elvisz szívesen, nézelődik addig.

Aztán szilveszterkor sokat ittam és ő hozott haza, kísért be, aztán kértem, hogy feküdjön mellém és együtt aludtunk, de nem történt semmi. Pár napra rá volt egy buli, oda ő vitt el, előtte kocsikáztunk és mielőtt bementünk, megcsókol, utána kb. egész este velem volt.

Van egy elég drága autója, amit még a születésnapjára kapott az apukájától és nagyon vigyáz rá, senkinek nem engedte még, hogy vezesse. Rajtam kívül. Mondtam, hogy félek a városon kívül vezetni és képes volt egész délutánra odaadni az autót, hogy mellettem üljön, amíg össze vissza vezetek, hogy rájöjjek, semmi nincs abban, ha messzebb megyek.

Viszont tegnap összevesztünk, mert voltunk egy barátunk 20. születésnapján és mikor mentem be az asztalokhoz, annyit láttam, hogy az egyik ribi az ölében ül és nagy nevetésekben vannak. Egész este nem szóltam hozzá és 3 körül elindultam gyalog haza, hogy kicsit jobban legyek. Felhívott, hogy várjam meg, hazavisz, de letettem. Erre után jött kocsival és mikor mondtam, hogy sose fogok beülni, menjen vissza, akkor egész úton mellettem jött baromi lassan, viszont ehhez a másik sávban kellett mennie, ami párszor ciki volt...



Kedvelem, meg minden, de akkor is félek, vagy nem tudom. Szeretnék vele erről beszélgetni, de hülyét nem akarok magamból csinálni.

18L


2016. jan. 31. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Istenemuram... A szófosás helyett nem lehetne a lényegre koncentrálni? 2 mondatban meg lehetne ezt fogalmazni. Nem írsz ám olyan jól, hogy érdemes legyen elolvasni.
2016. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz magadból hülyét csinálni?Ha szeret akkor ezzel együtt is szeretni fog,ha meg nem akkor úgysem tehetsz semmit.Akkor jobb is ha kiderül,hogy csak egy vagy neki a sok lány közül.
2016. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem csak szórakozik veled.. Le merném fogadni, hogy tudja még senkid nem volt, és ezt kihasználja.
2016. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudtam,hogy van egy BMW a dologban!
2016. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Istenemuram... A szófosás helyett nem lehetne a lényegre koncentrálni? 2 mondatban meg lehetne ezt fogalmazni. Nem írsz ám olyan jól, hogy érdemes legyen elolvasni."

Akkor menj máshová!


Utolsó, szó sincs BMW-ről.


A másik, hogy most lesz a 19. születésnapom februárban és már mondta, hogy milyen jó ajándékot vett, alig várja, hogy odaadja...

2016. jan. 31. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Együtt vagytok? Kapcsolatban? Nem, nahát akkor meg?

Miért ne vihorászhatna csajokkal?

Majd ha egy pár vagytok akkor kifogásolhatod ezt!

2016. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor Mercedes, de valamiért vonzódsz hozzá...
2016. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!