Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ilyeneket csinál, tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyeneket csinál, tetszem neki? Mit csináljak, ha én teljesen tapasztalatlan vagyok?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk egy szervezett úton, ott ismerkedtünk meg még 2 hete. Viszont ő egész végig egy másik lánnyal kavart, őt fűzögette. De hozzám is odajött, viszont velem csak hülyéskedett, együtt piszkáltunk másokat, vagy együtt vásárolgattunk. Vagy pl. hazafele odaült a buszon mellém és filmeztünk. Volt abban egy olyan részlet, hogy "Az Ördög igazi és nem egy kis piros emberke, szarvakkal. Lehet gyönyörű is, mert egy bukott angyal és valaha Isten kedvence volt.", erre rám nézett és annyit mondott, hogy "lehet, te vagy az Ördög"...

Kérdezte a lány, akivel kavargattak, hogy ugye majd jön ide (240 km-re lakik), meglátogatja majd és mondta a srác, hogy persze, majd odafordult hozzám, hogy ugye én is abban a városban lakom, ahol a lány. Mikor búcsúztunk el, akkor én nem tudtam, hogy mit kéne tennem és kb. csak vállon veregettem, mire nézett és odahúzott magához megölelni. Aztán írtam neki, de akkor nem igazán reagált, majd tegnap írt (3 nap után) és elkezdtünk beszélgetni. Aztán írt egy olyat, hogy "hiányoznak a hülyeségeid".

Meg tök sok közös képünk lett, bármikor fotóztam magam kint, odaállt a képbe mellém, hogy legyen közös...


Pár barátnőmnek beszéltem erről és szerintük tuti tetszem neki, de nem tudom. Végig más lányt csókolt, velem csak kedves volt... De én most leszek 18 éves, ő pedig most kezdi a gimnáziumot.


2015. aug. 7. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tetszel neki hiszen végig mással csokolozott és téged csak bámult de nem érdekelted.

Akik ezt mondták hazudtak neked hogy legyen önbizalmad de ha te ilyennel össze jösz csak egy ujabb skalp leszel neki és kész!

Nem lesz veled se hűséges se nem vesz komolyan téged ne ilyen emberrel legyen neked első tapasztalatod!

2015. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Komolytalan a srác. Csak haver, ne gyere vele össze, - bár lehet, hogy ha épp olyan napja van, összejönne veled. De nem szerelemes beléd, csak szórakozik mindenkivel. Én nem javaslom.
2015. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!