Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, milyen érzéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzéseket váltana ki belőletek az alább helyzet?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok,egész életemben túlsúlyos voltam.A csúcs súlyom 167 kg volt évekkel ezelőtt.Azt nem mondom hogy sikertelenül küzdöttem ez ellen hiszen a nehezen leadott kiló nem jöttek vissza,de sajnos minduntalan válságba kerültem amikor csak stagnált a súlyom,pillanatnyilag 131 kg a súlyom.Nemrégiben megismerkedtem egy lánnyal akivel pillanatnyilag jóban vagyunk bár kizárólag mint barát,már ha lehetséges ez egyáltalán férfi és nő között.Újra találtam magamnak valami célt,érzem hogy képes vagyok véghezvinni azt amit eddig nem sikerült.Hogy mit várok ettől?Nem sokat,már kinőttem a tündérmesékből.Nem akartam belelovalni magam egy ilyen "majd lefogyok és akkor biztosan viszont szeret majd" dologba.Habár tagadhatatlanul még mindig pislákol valahol bennem a remény hogy talán valósággá válhat.Emiatt fogalmazódott meg bennem a kérdés.Kíváncsi lennék hogy egyes lányok hogyan reagálnának arra ha mondjuk egy közeli vagy távoli férfi ismerősük ilyen változáson menne keresztül majd elmondaná nekik hogy ezt mind azért tette hogy elnyerje a szívüket.
2016. jan. 31. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. nekem mindig a macis pasik jöttek be

2. azért pedig biztos, hogy büszke lennék a másikra, ha úgy érzi túl sok van rajta és küzd valahogyan ellene, ez számomra sokat jelent. De még mindig szeretem a macis pasikat :)

2016. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én is a testesebbeket kedvelem. Szeretem, ha ölelés közben nem éri át a karom 2x. :)

És igen, becsülendő, ha tesz az ember a zavaró kilók ellen. Én vele mozognék. Nem aerobikra gondolok, ekkora súlynál a kiadós séta is nagyon sokat számít.

Szorítok, hogy sikerüljön!

2016. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék a vallomásodnak :)

Amúgy az én párom ugyanebben a helyzetben volt mint te. Az egész gyermek- és ifjú korát súlyos túlsúllyal élte, majd huszonévesen megrázta magát és leadott vagy 50 kilót, nagyon lapos lett a hasa és az arca is vékony lett.

Azóta visszaszedte a felét, lett pocakja szépen, az arca is kikerekedett, ekkor ismerkedtünk meg :) Most az motiválja hogy újra ledobja a túlsúlyát hogy nekem még jobban tetszen (persze biztosítottam hogy nekem most is 100%-osan bejön és nagyon jó vele minden) úgy hogy majd együtt fogunk mozogni és mivel szeretek főzni is, majd egészséges ételeket fogunk főzőcskézni :)

Nekem bejönnek a macis pasik, ha ahhoz a 131 kg-hoz megvan a magasságod, akkor szerintem most is kezdeményezhetnél annál a lánynál. Ha neki is bejönnek az ilyen fiúk akkor nem fog nemet mondani. Mialatt randiztok persze mondhatod neki hogy a kávézóban azért nem tejszínhabos kávét kérsz, mert épp életmódváltásban vagy hogy neki jobban tetsszél :) Engem ezek a kedves mondatok is elbűvöltek a páromtól :)

2016. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Zavarba jönnék akkor is, ha vonzódnék hozzá. (Hát még ha nem!) Szerintem ne miattam akarjon lefogyni, hanem saját magáért.

Ha vonzódnék hozzá, akkor az eleve így lenne, nem változtatna sokat a tény, hogy vékonyabb lett.

Ha nem, akkor meg csalódást okoznék neki, holott sose kértem, hogy fogyjon le.

2016. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát én bevallom, hogy igenis sokat jelentene. Lehet felszínesnek nevezni, de igenis el tudom képzelni, hogy egy férfi túlsúlyosan nem tetszik, normáls súllyal meg igen. Persze csak akkor ha amúgy szimpatikus és inkább csak a súlya az akadály.

De persze előfordulhat, hogy a lány nem így gondolja, akkor viszont neki nagyon megterhelő lesz ez a "felelősség", hogy miatta tetted ő meg mégsem érez semmit irántad. Nem biztos, hogy meg kéne mondani, inkább csak figyelni, hogy mit reagál a változásra.

2016. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:

1: kedves gesztus, meghatna

2: enyhe érzelmi zsarolásnak érezném, ugyanis ezek után ki az, aki könnyű szívvel mondja azt, hogy kvára mindegy, mert nem kellesz így se úgyse?

2016. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
azt érezném, hogy ezzel akar belőlem érzéseket kicsikarni.
2016. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki billentyűzetet ragadott és válaszolt a kérdésemre.

Én természetesen nem fogom ezt valami ütőkártyának használni,az ilyen módon kikényszerített kapcsolatra nincs szükségem.Naponta találkozunk és beszélünk szóval egyértelműen látni fogja a változást.Egy felől viszont kétségem sincs, el fogom mondani neki.Egész életemben semmit sem voltam képes véghez vinni,de ő,még ha nincs is tisztában vele akkora hatást gyakorolt rám hogy úgy érzem nem akadályozhat meg ebben többé semmi.Persze lehet hogy elutasít majd amit én bár nehéz szívvel is elfogadok majd.De még így is el akarom mondani neki az érzéseimet.Pillanatnyilag azért élek hogy egyszer majd tiszta lelkiismerettel állhassak elég hogy mindent megtettem amit tőlem telik.Sokat köszönhetek neki és úgy gondolom akkor tudom ezt neki meghálálni hogy ezután úgy élek majd hogy ne kelljen megbánnom semmit.

2016. febr. 1. 05:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy is megmondhatod neki, hogy mekkora hatással volt rád, hogy egy kicsit finomítasz a dolgon, tehát nem muszáj ezt úgy közölni, hogy őrülten szerelmes vagy belé (nem tudom, hogy az vagy-e de gondolom érted a példát).

Amúgy meg te szerintem mindenképpen nyersz, hisz ha nem is lesz veled a lány, egészségesebbé válsz és jócskán csökkented a rád lesekedő veszélyeket, ez azért elég nagy dolog. És a jövőben sokkal könnyebben találhatsz párt magadnak.

De amúgy neked nem esne rosszul, hogy csak akkor akarna, ha lefogysz? Mert én pl. szégyellném magam a lány helyében, hisz azt nevelik az emberbe, hogy ne legyen felszínes, legyen jó ember, aki a belsőt nézi...

2016. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyébként én nem várnék a helyedben sokat.. Mi van ha jövő héten eléáll vmi fickó és elhívja randizni? Mondd meg neki az érzéseidet már holnap, menjetek el kávézni, de ne várj hónapokig amíg lefogysz.

Másrészt szerintem neked is jobban esne ha olyannal jönnél össze aki már a mostani testalkatodat is elfogadja és szeret, és mellette szép fokozatosan lefogynál, mintha olyannal jönnél össze aki majd a végeredményért szeret és elhagy ha egy rosszabb időszak alatt visszacsúszik egy tízes.

2016. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!