Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor fogok már túllenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogok már túllenni rajta? Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom lassan egy éve, a vicc, hogy egy hónapig voltunk csak együtt. Szakítottunk, nekem lett más, ő elment külföldre gyakorlatra. Hazajött, találkoztunk, de mindkettőnknek volt más. Eltelt 2 hónap közben nekem lett egy újabb kapcsolatom. Majd megkeresett, átbeszéltük az éjszakát, mondta, hogy sokat jelentek, de nem tudja megadni azt amit én jelenleg szeretnék. Megértettem. Eltelt újabb 2 hónap, írt, hogy hiányzom találkozzunk. Nemet mondtam, majd eltelt újabb 2 hónap most megint megkeresett, megint nemet mondtam.

Tudom, hogy ugyanúgy nem lenne belőle kapcsolat, fent van társkeresőkön is.

Én próbálok nem rá gondolni, bulizok, ismerkedek (ha pont nincs kapcsolatom). Kitöröltem a képeinket, nem nézegetem, nem irogatok neki. De b.romira hiányzik. Tudom, ha találkoznánk, akkor max szexelnénk egyet, aztán újra azt mondaná, hogy nincs ideje rám.

Teljesen szánalmasnak érzem magam, hogy szinte még kapcsolatnak sem nevezhető ami közöttünk volt, és még mindig ő van a szívemben.

25/N


2016. jan. 31. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont azért vágysz rá ennyire mert nem volt elég időd kiismerni, ez hiányzik a "milyen lehet valójában járni vele" érzés.

Vagy töröld ki végleg az életedből vagy legyél vele szexkapcsolatban amíg vége nem lesz.

Ez meg, hogy "ha pont nincs kapcsolatom" elég érdekes szöveg már ne haragudj...

2016. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom alom
2016. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mindig az a perc a legszebb perc, mit meg nem ád az élet,

Az a legszebb csók, mit el nem csókolunk,

Mindig az az álom volt a szép, mely gyorsan semmivé lett,

Amit soha többé meg nem álmodunk."

Szerintem te tulajdonképpen a saját álomképedhez ragaszkodsz, a "milettvolnaha" érzéshez, de tudod, ha nincs ideje rád szerintem egy gondolatot sem ér meg. Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Töröld ki mindenhonnan. Aztán már csak az idő segíthet asszem. Tudom, hogy ez nagyon sablonosan hangzik, de szerintem ezen kívül mást nem nagyon tudsz tenni...

2016. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!