Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beteljesületlen szerelmen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteljesületlen szerelmen túllenni?

Figyelt kérdés
Barátommal esett hogy belezúgott egy foglalt csajba, ő szintén foglalt, gyerekeik is vannak, felnőtt emberek. Egymásba estek de nem feküdtek le hanem megszakították a románcot. Viszont mindennap látják egymást, bár nem beszélnek. Mennyi idő alatt múlnak el átlagosan az érzelmek?

2016. jan. 26. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon nehezen,ha mindennap látják egymást! szerintem addig,amíg hirtelen nem zúgnak bele valami új emberkébe
2016. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha szeretik a párjaikat? Állítólag? Egyiküknél kiderült hogy volt köztük valami, ott nagy krízisen ment át a kapcsolat. De együtt maradtak.
2016. jan. 26. 16:09
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak hát a megszokás ugye..ez meg az a kezdődő nagy szerelem volt.
2016. jan. 26. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez és fél éve tart... nem múlt el, pedig már hónapok óta nem láttam.... A férfinél sem múlt el még úgy tudom.
2016. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kemèny szitu. Haver azt mondja túl van rajta, nem érdekli, de szerintem nem így van.
2016. jan. 26. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Nalunk hasonlo, mindketten hazasok vagyunk,szerelem, es nem fekudtunk le hanem megszakitottuk a kapcsolatot. Ez kb 2 eve volt, azota sem mult egy ugy nap h ne jutna eszembe es ez kolcsonos. O meg mindig szerelmes belem (kozos baratok:-)..


Mindezt ugy h kb masfel eve nem lattuk egymast (kiveve fotokon).


Most akkor ezt ultesd at abba, h nap mint talalkoznak.

2016. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


A dolog ironiaja, h lehet hogyha osszejonnenk utana ket es fel percen belul tullennek rajta, marmint erzelmileg es lehet h ez a "mi vaaaan" erzes lenne benne es el is felejtenem egy eletre.


Viszont mivel beteljesuletlen igy mindenki almodozik a masikrol, dolgok felnagyitodnak, idealizaljak egymast....es ez mindig kiserteni fog, egeszen addig amig meg nem tortenik.


Ez a klasszikus "a tavolsag noveli a szerelmet":-)

2016. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hali! Velem személy szerint megesett hogy viszonzatlanúl belehabarodtam egy csajba,nos a tapasztalataim azt mondják,meg lehet próbálni elfelejteni a másikat,megszakitani vele a napi kapcsolatot,az eredmény megfakulhat,elhalványulhat az iránta érzett érzelem de teljesen nem lehet megszüntetni,ugyanis az emlékek,a vele átélt közös élmények nem engedik,ami a legokosabb,tudatositani kell magunkban hogy ebben a kapcsolatban ennyi volt,menni kell tovább élni az életet,ismerkedni és ha nagyon akarjuk és hiszünk benne kapunk az élettől második esélyt,ám sohasem szabad rosszként visszagondolni a multra,a jó dolgokra kell emlékezni,azokra az örömökre amiket a kapcsolattól kaptunk,amiktől tovább fejlődtünk,emberibbek lettünk! Nem könnyűde erős akaratal és elhatározással megvalósítható,sok sikert minden sorstársamnak! :)
2016. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kicseszett nehéz,de nem lehetetlen
2016. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!