Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy szűz sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy szűz sráccal lefeküdni?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és a barátom 24, de még sosem volt lánnyal. Érzem, hogy ma este itt lesz az alkalom. Mit tegyek? Mire vigyázzak? Nekem elég sok partnerem volt idáig, de most valahogy nem tudom mihez kezdjek, mindegyikőjük tapasztaltabb volt idáig nálam.
2015. dec. 28. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
lehet nehezen fog neki felállni a stressztől,vagy hamar el fog sülni,de amúgy olyan mint mással.Gyakorol és belejön :) lovagoljál azzal is megkönnyíted a dolgát.
2015. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

pl ne vágj csalódott képet ha 2 perc alatt elmegy :-D


elsőnek v.rd ki neki vagy sz.pd le

és majd utána legyen az aktus

legyél irányító ha azt érzed h bizonytalan

ne várd h orgazmusod legyen

verbális kommunikáció !

2015. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%

"Nekem elég sok partnerem volt idáig"

Na,ezt becsülöm benned...beismered,hogy ri.anc vagy.:/

2015. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves utolsó, én már komolyan nem értem, hogy miért lesz valaki attól 23 évesen r-banc, hogy volt bőven partnere. Legalább most éltem ki magam és nem 40 évesen 2 gyermekes család anyaként jut majd eszembe összevissza dugni mindenkivel. Mi van? Irigy vagy, hogy neked nem jutott nem, hogy ennyi, de esélyes még egy nő sem? Ha így állsz hozzá az emberekhez ne is csodálkozz azon, hogy nem kellesz senkinek. Szánalmas, hogy mindenkit le kell qrváznotok. Volt idáig 10 partnerem. És? Már fél éve szerelmes vagyok és tökéletesen megvagyunk a párommal. Ő végre értékel és szeret.

Na meg akkor mi van, ha nem én csesztem át a pasikat hanem ők engem, mégis maradtam a naív kislány? Akkor is én leszek az szar szemét r-banc? Hát persze... A férfiaknak dicsőség ha minél több nőt megfektet és még akkor is folytatja ha már van egy pára, vagy felesége. Hát elárulom, nőként ugyannyi jogom van lefeküdni annyi férfival amennyivel csak akarok, mint nektek, pasiknak.

2015. dec. 28. 13:05
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

#4

Khmmm...anyámnak csak apám volt eddig,annak ellenére,hogy gyönyörű nő még mai napig is.

Számomra ő a példa.

Bocs,ribikém.;)

2015. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És? Kit érdekel anyád? Az én életem azt csinálok amit akarok. Honnan tudod ő hányszor kefélt félre amiről egyikőtök se tud? :D Na látod.. rokonokról is kiderülhetnek olyan dolgok amiket nem is gondolnál. De hát.. legyek ribi a szemedben. Szánalmas vagy.
2015. dec. 28. 13:12
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, kivánom akkor, h neked is és a leendő nejednek is csak egy partneretek legyen egész életetekben. mert annak ugye tényleg olyan sok előnye van hosszutávon.. a szerelem idején még szép tud lenni, 5-10 év mulva már kijöhetnek a hátrányai. és nem is ez volt a kérdése, hogy jön ez ide ? a forum meg anonim, 3 mondat alapján itélsz meg egy arctalan vadidegent ? na, ez rosszabb, hidd el. az, hogy mennyire élvezi az életet vki, ha nem csap be másokat, nem dul szét agyra-főre más kapcsolatokat rosszindulatból, az végképp nem rossz, nincs mit elitélni benne. mondom ezt én, akinek nagyon kevés partnere volt eddig. és ? vagy mert peches vagyok, vagy mert nem központi az életemben a szex, vagy mert a tanulmányaim és-vagy munka mellett kevés a lehetőségem az ismerkedni és még ezer oka lehet. mégse izgat, neki hány kapcsolata volt..
2015. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
és amint látod, neki egy tőle idősebb szűz pasi kell, meg a srácnak is egy általad ribinek titulált lány. érdekes, nem ? akkor lehet tényleg a te készülékedben van a hiba..
2015. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%

#6

Csak írtam,hogy léteznek még normális nők is.;)

2015. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

Tévedsz kérdező.A férfiaknak sincs joguk ehhez,egyenlő az elbírálás.Én nem ítéllek el,de utálom azt a kifejezést,hogy kiéltem magam.

Persze mindenki azt tesz amit akar,de a kritikákat is fogadni kell,legfeljebb elengeded a füled mellett.:)

2015. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!