Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek én reagálom túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl a dolgot, vagy igazam van? Főleg fiuk válasza érdekelne nagyon.

Figyelt kérdés

21 èves lány vagyok ès másfèl ève vagyok együtt a 10 èvvel idősebb barátommal. A kapcsolatunk elsô 2 hónapja nagyon szèp volt,szinte ragyogtam mellette. Majd kb 2 hónap után már nem simogatott annyit, nem volt köztünk olyan idilli a lègkör, csak facebookon becèzget szemèlyesen nem. A csókolózások is elmaradnak, kb könyörgök azert h öleljen meg vagy csókolózzunk már. Ezektől nem èrzem az intimitást a kapcsolatunkban, ami miatt nekem a szex is rossz. Testileg nagyon kivánom őt, de a szexet nem tudom èlvezni,sajnos elèggè èrzèkeny lelkű lány vagyok, nem tudok csak ugy a szexre koncentrálni nekem ahhoz èrzelmek kellenek. De ezeken kivül szeretjük egymást, ès nagyonnagyon szeretem őt, jol elvagyunk, segìtjük egymást ott ahol tudjuk.

Szerintetek èn tulzom el ezeket a dolgokat, vagy tènyleg nem normális a helyzet?

(Már sokszor megbeszèltem vele ezeket,de azt mondta hogy odafigyel ami csak pár hètig tartott. Azt mondta h èn vagyok túlságosan szeretetèhes)



2016. jan. 20. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem már nem szerelmes. Nyilván kényelmes neki, akármelyik harmincas férfinak kényelmes lenne egy 21 éves lány mellett, aki ráadásul szereti őt... szerintem gondolkodj el, mit szeretnél a jövőben, és mennyire elégíti ki a vágyaid testileg-lelkileg.
2016. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ahogy idősödik, úgy fog eltunyulni, abban a hitben, hogy odáig vagy érte. El van kényelmesedve és ez idővel csak még jobban ki fog jönni!
2016. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Szégyellem kimondani, de igazad van. A korkülönbség áldozata lettél.
2016. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell a korkülönbségre fogni, a nők eleve érzékenyek egy kis "hanyagolásra". Szerencsére (vagy nem) én is eléggé érzékeny vagyok, nagyon szivbe tud szúrni, ha valaki nem akarja észrevenni, amit teszek érte.


Amúgy énis 30as pasi vagyok.

2016. jan. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

En no letemre olyan vagyok, mint a pasid. Nagyon szeretrm ot es sokszor elofordul, h semmi nelkul leteperem szexelni. Most mar ertem Miattad, amikor mondja, h igy neki nem olyan jo.

De o igy nem tudta nekem elmagyarazni.

Koszonom Neked, h segitettel megerteni ot. En nagyon szeretem ot, szerelemmel. Egyszeruen a szexszel mutatom ki sokszor. De en azert olelgetem is. Sokszor csak utana.

N

2016. jan. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán szokatlannak fogod gondolni amit mondok, de azért gondolkozz el rajta, és tégy egy kísérletet.


Azt mondod hiányzik az intimitás a kapcsolatotokból

, és ez először a párod részéről változott meg.Viszont úgy tűnik, hogy Te is átveszed szépen tőle.


Testileg kívánod őt de érzelmek nélkül nem jó.


Amikor együtt vagy vele, próbáld ki hogy ne az ő érzelmi távolságát vedd át, hanem engedd át magad a saját érzelmeidnek.Ilyenkor ne a párod érzelmeire , vagy annak hiányosságaira figyelj hanem a sajátodra.

Lehet hogyha ezt megtudnád tenni, akár még ki is válthatnál belőle több érzelmet.


Viszont ha Te is ráhangolódsz az ő hiányosságaira, elzárva magadat a saját érzéseidtől is, akkor csak egyre távolabb kerültök.

Sajnos sok esetben szerintem túl sokat foglalkozunk azzal, hogy a másik viszont érez e, viszont szeret e, és közben mi magunk is bezárkózunk.

Nem azt mondom, hogy egy életre el kel fogadnunk,ha a másik eltávolodik tőlünk, viszont a saját érzelmeinket nem kellene , a másiktól nagyon függővé tenni.

Amikor azt mondod,hogy nagyon érzékeny lány vagy a szexhez érzelmekre van szükséged, akkor adj bele több érzelmet ,tehát ne a párod érzelmére figyelj.


Ilyenkor az érzékenységünk nem az érzelmeinkből fakadnak hanem a sértődött egonkból, ezt vedd észre.

2016. jan. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen annak akik irtak! Nagyon jókat mondtatoky el fogok gondolkozni rajtuk. Ès örülök h az egyik női válaszolónak is segìthettem :)


Sajnos közvetlenül szex elôtt meg közben csókolgat, becèzget,simogat. Szex után meg konrkètan nincs semmi...már probáltam èrte tenni, de szex után se akar összebujni. Ès ettől sajnos nekem a szex márcsak rutin..


Meg amikor nálam van (heti több alkalommal) en mindig megmaszirozom fejètől a talpáig, meg simogatom ,viszont ha ezeket èn kèrem akkor jön a nyafogás, meg h nincs kedve, ha magy nehezen rászánja magát akkor se olyan kènyeztetèst kapok mint amit ô tőlem


Meg mondta h ha azt akarom h simogasson csókolgasson,azèrt tennem kell mert azt kikell èrdemelni. Legyek sokkal csinosabb ès akkor majd változik ez (???) Fèlreèrtès ne essèk,probálok hol csinosan hol sportosan öltözködni. Csak ritkán festem ki magam nagyon, az èlszerekwt meg nem igazán szeretem.


Ezek normális dolgok?? :( :(

2016. jan. 21. 08:18
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem, ezek egyáltalán nem normális dolgok. Amúgy tök érthető, hogy így nincs kedved a szexhez. Amiket írtál, csak megerősítenek abban, hogy el van kényelmesedve melletted, és ahelyett hogy magában keresné a hibát, téged próbál "tökéletesíteni". Sok lány feleennyit se tesz meg a barátjáért, de ő így is a problémát keresi. Nem szerelmes már, de még szeretne veled lenni, mert megéri neki, ennyiről van szó.

Innentől már szubjektív leszek, de őszintén: miért kellett neked ilyennel összejönni? Megértem hogy ahogy kijöttél a gimiből biztos tök "menő" volt egy harmincévessel ismerkedni, de annak ellenére, hogy ezen az oldalon sok a gyökér, annyi de annyi értelmes fiú van a korosztályodban. Ráadásul ilyen belső tulajdonságokkal egyszerűen is ment volna a kapcsolat kialakítása, szinte nincs olyan, aki ne lenne szívesen egy ilyen lány mellett. Nyilván ennek egyszer valamikor vége lesz (rajtad múlik mikor), a következő kapcsolatod előtt szerintem ezen megéri elgondolkodni.


(#1-es - én is 21 vagyok)

2016. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

te jó isten, nem, ez nagyon nem normális.


"Meg mondta h ha azt akarom h simogasson csókolgasson,azèrt tennem kell mert azt kikell èrdemelni. Legyek sokkal csinosabb ès akkor majd változik ez (???) Fèlreèrtès ne essèk,probálok hol csinosan hol sportosan öltözködni. Csak ritkán festem ki magam nagyon, az èlszerekwt meg nem igazán szeretem.

"


ne haragudj, de nem lesz hosszú távú a kapcsolatotok, ha már 2 hónap után ekkora probléma van. szerintem ne pazarold el a fiatalságod egy olyan férfira, aki láthatóan ennyi idő után sem próbálja egy picit odatenni magát..ez később csak erősödni fog.

2016. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

utolsó: már másfél éve vagyunk együtt, csak a kapcsolatunk első 2 hónapja volt szép, onnantól vannak ezek a problémák.

És nehezen tudom eldönteni hogy neki van igaza, vagy talán át kéne gondolnom a dolgokat.

2016. jan. 21. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!