Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg létezhet ilyen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezhet ilyen, hogy csak később alakul ki a dolog, akkor miért nem adják meg ezt az esélyt a nők?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem fél éve egy nővel. Mikor találkoztunk megállapítottuk, hogy szimpik vagyunk egymásnak meg tök jó beszélgetni, de kémia nincs. Ezért így mondtuk hogy maradjunk barátok csak. Aztán találkozgatunk, skypoltunk tovább, tényleg egyikünknek sem volt valami nagy baráti köre. Aztán tegnap valahogy olyan jó volt a szemébe nézni, érzés elfogott és így csendbe voltunk, láttam ő is zavarba van kicsit , aztán mondom megcsókolom egy életem egy halálom, aztán meglepetésemre visszacsókolt és így megállapítottuk hogy ez nagyon jó, szóval fogunk még találkozgatni.
2016. febr. 1. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert, aki nem adja meg az esélyt, annak nem is vagy fontos, mert akinek fontos vagy, az türelmes hozzád, mivel a szeretet türelmes.
2016. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Én adtam már lehetőséget de nem sült el jól.

Ebből kiindulva én legközelebb nem kockáztatok.

2016. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Úgy van kettes, te vagy az élet császára!
2016. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Köszönöm az építő jellegű kritikát 3as. Azt kérdezték miért nem adnak a lányok esélyt. Mert rosszak a tapasztalatok. Ha egyedül nem jöttél volna rá miért is írtam le a tapasztalatomat.

Mellesleg itt mindenki leírhatja a véleményét és a császár férfi volt.

Emellett : A kialakult koncepció szerint a császár felett már nem áll más földi lény, így tulajdonképpen csak egy császár létezhetne a világon.

Azt hiszem ez már már dicséret.

2016. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Mit picsogsz a főkérdésben, ha kaptál nőt? Nemértelek
2016. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Azért mert a férfiak és a nők másghogy képzelik el az esélyt. A férfiak, főleg ha nagyon akarják a nőt, akkor úgy képzelik el, hogy szépen összejönnek, járnak, aztán majd kialakul valami... Vagy nem... Na én pl erre egyáltalán nem vágyok. Nem akarok senkivel együtt lenni, akibe nem vagyok szerelmes. Szívesen ismerkedek, barátkozok, mindegyik barátommal hosszas barátság után jöttem össze tehát ez kialakulhat, csak hát ugye a férfiak nem igazán akarnak várni, hanem ha nincs valami eredmény, akkor mennek tovább a következőre. Te ezek szerint a ritka kivétel lehetsz.
2016. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ba$zki négyes, már sokakkal leálltam vitatkozni, de te most legyőztél.

Ennyire fárasztó hülyét még sose láttam.

Minden jót kívánok neked az életben.

2016. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!