Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek? Összejöjjek...

Mi a véleményetek? Összejöjjek vele? Vagy alapból ez halálra van ítélve? (23/F,15/L)

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja ismertem meg a lányt neten. Azóta rendszeresen beszélünk. Már a tali is ki van tűzve. Ha szimpik vagyunk egymásnak, akkor belevágjak?

Tudom lehet gyerek, meg sok ez így, de egyszerűen annyira szimpatikus, és valami nagyon megfog benne.

Eszembe sem jut csak szexre, vagy kihasználni..Arra bőven találnék csajt. Egyszerűen látok benne valamit, és talan ő sem total közömbös irántam.

Még mielőtt megkapnám a pedo meg stb jelzőt:

-volt már több hosszu kapcsolatom, egy éven felüliek (számszerint 2) illetve egyéb rövidebb kalandok,

-jártam korombéli, illetve par évvel fiatalabb, sőt idősebb lánnyal is, szó sincs arrol, hogy ott nem menne az ismerkedés,

-csakis komoly kapcsolatot szeretnék, nem játszani akarok,

-míg kontra példát nem tudok említeni, ellentétben realis példát igen: a barátom 24 és a barátnője 16. remekül megvannak több mint fél éve.



2014. ápr. 23. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Azaz 23 évesen kikezdesz egy 15 évessel,gratulálhatok *taps taps*
2014. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez még nem sok korkülönbség. Amúgy se az számít, hanem a gondolkodásmód, és hogy jól meglegyetek. Talizz vele :)
2014. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Agyilag nem vagytok egy szinten, szóval szerintem felejtős a dolog.
2014. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A tali ki van túzve :)


Basszus, úgy szeretnék újra ilyen gyerek lenni.

2014. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
A tali ki van tűzve. A zászló már áll. :)
2014. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem áll a zászló...mint mondtam arra találnék lányt, hogy lobogtassa, meg felhuzzza ;)


*taps taps nak: konkrét kifejtés? szelemileg egy szint dologról ,meg körbenézhettek sztem attol hogy valaki korban 20 fölötti siman gondolkozhat tizenévesen, legyen az akár fiu akár lány.

2014. ápr. 23. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem minden csaj egyforma, DE volt nekem 15eves csajom 18eves koromba.


Ebbol kifolyolag sok baratnojet is megismertem

Az agyi szintjuk teljesen mashol van.

A cuki pawa gyerekeket szeretik.

Szivesen belemennek az uj dolgokba, szex,drog,italok,disco.

Ertetlenek,gyerekes a felfogasuk,okosnak hiszik megukat.


Tiszt.kiv.

2014. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ettol én is tartok...de amíg ezek nem következnek be lehetek vele boldog :)

eddig ez a lány nem iylennek tűnik...aztán kitudja, ha majd jobbna megismerem mik derülnek ki....mindenesetre én az esélyt megadnám kettőnknek.

2014. ápr. 23. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:

összejöttök, 3 év múlva meg elváltok mert jön majd a "ki akarom amgam élni" szöveg.

addig viszont lesz 3 jó éved.

2014. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!