Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a szerelmet tényleg mindenf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelmet tényleg mindenféle hormon, biokémiai anyag meg ilyesmik hozzák létre (sajnos nem vagyok orvos így "nix tudom ez mi ez") akkor nem lehtne soloban csak az érzést előállítani?

Figyelt kérdés

Csak az érzést. Elvileg nagyon jó, meg egészséges is. (mindenfelé ezt írják). Sokan nem képesek szerelembe esni. Sokan tudnának, de nincs kivel, vagy nem akarnak mással. Ha megvan az elmélete a dolognak, akkor nem lehet solo-ban előállítani és "bevenni" ezt a vegyületet és így szerelmet átélni és érezni, de anélkül hogy ahhoz másik személy kellene, illetve, azok számáa is elérhetővé tenni akik túl pesszimisták a szerelmebe esés lehetőségéhez? Vagy akik elfoglaltak, de szeretnék élvezni a dolgot?


Miért nem ezen ügyködnek a tudósok, olyan haszontalanságok helyett, mint megfigyelni azt hogy hányat béget a birka, ha metálzenét játszunk neki, vagy hogy hány tyúknyak ér egy lúdnyakat. Ezek a kutatások nem sok célt használnak, egyedül a metropol "kultúra" rovatába egy pici kis cikk lesz belőle "brit tudósok" kezdettel.


Állítsák már ezt elő...


Üdvözlettel: Pesszimista úr.



#előállítás #szerelem #vegyület #örök boldogság mindenkinek
2016. jan. 27. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Arról hallottál, hogy az egésznek a fajfenntartás a célja, amihez óhatatlanul két egyed kell, egy hím és egy nőstény? Minden más csak zsákutca.


Önmagában a szerelem nem létezik, csak valaki iránt lehet ilyet érezni, és ebben benne van minden, amitől csodálatos lesz, és minden, amitől kínszenvedés.


És hosszú életem tapasztalata azt mondatja velem, hogy ha a végén nem szenvedsz a szerelemi bánattól, akkor az nem is volt szerelem, és nem ért semmit.

2016. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1


De ez így nagyon nem jó... Alapból úgy állok hozzá, hogy én nem akarok gyereket soha, lehet emiatt nem is működik? Meg hogyan lehet összehangolni hogy akibe beleesel az beléd essen?


Az okés, hogy ez a célja, de sok dolog van ami eredetileg más célt szolgál mégis felhasználjuk kellemesebb dolgokra. Csak magát az érzést kellene előidézni szarni a fajfentartásra.

2016. jan. 27. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:
2016. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lehetséges ezt mesterségesen is előidézni, de annyira bonyolult, hogy még nem tartunk ott technikailag. Sajna korán születtél.
2016. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4


Szexnél is a jó öreg robotechnológia nincs sehol. Pedig azzal aztán sokkal jobb, professzionálisabb eredményt lehetne elérni, mint amit manapság összehoznak az emberek jobb híján.

2016. jan. 27. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Láttad az Egyszer volt, hol nem volt című sorozatot? :) ott a vàlasz.
2016. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdésed nagyon érdekes. Az evolúció lényege mindig a fajfenntartással kapcsolatos, noha van rajtunk némi civilizációs máz, de alapjáraton az őseink állatias ösztönei mozgatnak minket is. Ugyanakkor az állatvilágban is van pl. homoszexualitás, amely nem az utódlásra összpontosít. Sok minden dől el az agyban, szerintem ha már beleszerettünk valakibe, akkor az agyunk segítségével ki is tudunk szeretni belőle, erre mondják, hogy "az idő megoldja". Szerintem számos boldogságkutatás zajlik ma is a világban. A kérdésedre nem tudtam válaszolni, de gondolatébresztőek a soraid. Szinte már a "szerelmi bájital" az, amit meg akarsz valósítani? Az önszerelem a nárcisztikusság, a szerelemnek mindig van alanya vagy tárgya. Valaki emberbe szerelmes, más a pénzbe, megint más a munkájába és folytathatnám. Tehát a konkrét szerelmi érzést át lehet tenni arra, hogy a munkádban teljesíted ki magad. Ha solo érzés lenne, azt már nem szerelemnek neveznék.
2016. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2017. febr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!