Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El menjek vele, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El menjek vele, vagy inkább hagyjam? Valakinek valami tapasztalata?

Figyelt kérdés

Megalázót , játszót , ki használt hónapokig majdnem mindenformában kivéve sexuálisan.

Le is tiltott fb-ról mert nem néztem meg 1hétig, amikor láttam pedig vissza sem írtam.

Nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy barátok maradjunk meg , de mindig több mint egy barátság.

Bizonytalanság van benne , nem tud dönteni hogy barátok , vagy párkapcsolat. Én természetesen már csak barátságot akarók tőle , semmi komolyat.

Egy jó ideig , nem is találkoztunk mert féltékenykedett , és sok volt a vita.

Tegnap találkoztunk , el kezdtünk beszélgetni , sétálni.

Ahol el mondta , amikor jártunk csókolóztunk és pettingeltünk egyszer a szomszéd fiúra gondolt és volt hogy nedves volt tőle.

De mondta hogy tőlem mindig nedves, nagyon szereti a rossz fiúkat én az vagyok és engem is szeret.

Meg is akart ölelni , nem engedtem neki , 3-4próbálkozására sikerült meg ölelnie.

El kezdtünk szemezni , bele túrtam a hajába , majd el csattant egy csók.

Később le mentünk a kocsmába , jól el voltunk el kértem és ő is tőlem a teló számot.

Mondta hogy ma fel hív munka után , meg hív moziba.

Amikor meg kérem hogy vegyen ezt , azt hívjon meg valahova meg is hív.

Régebben ezeket nem tette volna meg, elég nagy vonalú kedves kis csaj lett.

Néha szemét módon beszélek vele, ilyen ribi , gyökér kicsit meg sértődik de nem hagy el.

Régebben mikor vitatkoztunk , folyton el ment , ha hívta a barátnője ment vele.

De most ha vitatkoztunk nem megy el , barátnője hívja nem megy inkább velem van.

Szóval érdeklem , talán meg is szeretet valamilyen szinten.

csókolózni szoktunk , de nem tapizom , nem pettingelünk mert egyszerűen nem kívánom vele de már egy jó ideje.


"Amikor vele vagyok, el kap egy érzés, el gyengülök minden happy.

Ha nem vagyok vele, nem hiányzik , nem gondolok rá.

Valami még köt hozzá , neki és nekem is ez az eddigi leghosszabb kapcsolatunk. Ez a csaj egy ribi , különösebben nem érdekel hiszen nem vagyunk együtt.

Félek egy kicsit attól , hogy újra szerelmes leszek belé.

Ez a csaj , szereti a rossz fiúkat , a kutyájával jobban bánik mint a palijával. Ha én megyek utána olyan kis tiszteletlen.

Szereti ha kemények vele , nem mondja ki de el várja.

Egy pár hónapja viszont , érzem hogy szeret, becsül , tisztel , nem hisztizik , nem pofázik vissza.

Régebben azért hogy járjunk és a csókért Ultimátumot adtam neki.

Ez nem szerelem , inkább érzelmi harc a másikkal."



2014. dec. 6. 13:17
 1/3 anonim válasza:
Menj el, az oldalról.
2014. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 manó1235 ***** válasza:
az első két szót elég volt elolvasnom... "Megalázót , játszót"
2014. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megalázót , játszót , ki használt


Köszönöm, ennyi elég is volt.

2014. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!