Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Borzalmasan erzem magam mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan erzem magam mit tennetek a helyemben? Egyaltalan volt mar valaki ilyen helyzetben? (hosszu lesz)

Figyelt kérdés

Parkapcsolatban elek mar tobb eve viszont nyar ota beszelgetek egy masik lannyal kisebb-nagyobb szunetekkel aki raadasul a munkatarsam tehat minden nap latom. Egy ideje direkt nem beszelek vele eleg, ha csak latom mert ugy erzem tobbet erzek iranta mint baratsag(o mondta, hogy nem lesz tobb mint batatsag koztunk soha..pont akkor alakult egy masik sraccal akivel most egyutt van mar fel eve lehet csak ezert mondta..) de nagyon sokszor arra leszek figyelmes, hpgy nez akarmit mondok folyton viccesen bar de amolyan lenozoen kommental, hogy lusta, ajj de faraszto stb de nevetve..nagyon sokszor ossze borzolja a hajamat tagra nyilt szemekkel nez ram, ha en ranezek, sokszor direkt csak ugy belem jon, ha elmegy mellettem vagy mogottem meg ilyeneket szokott csinalni. Nem tudom mire velni ezt. Ezeket miert csinalhatja? Minden alma volt a mostani baratja, hogy osszejojjenek de haverom szerint aki ennek a sracnak szinten haverja nem sokszor megy a lanyhoz estenkent es megritkabban alszik ott raadaskent az agyban sem nagyszam lehet ezert "kuld jeleket"? Vagy csak en nezem be es latok ebbe tobbet?

Engedjem inkabb el? Borzalmasan erzem magam igy lehet mar a baratnomet se szeretem, ha ez foglalkoztat?


2016. febr. 6. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, te már több időt és energiát fordítasz erre a lányra, mint a párkapcsolatodra.

Innentől nem korrekt, hogy együtt vagytok, gyakorlatilag te másba vagy szerelmes. Lelki megcsalás. Sokszor fájdalmasabb a másiknak, mintha csak félrekúrsz, de nem jelent semmit.

Szakítsatok.


A másik csajról: mikor választhatott, nem téged választott. Most legyezgeti a hiúságát, hogy tetszik neked, és udvaroltat. Főleg akkor kell egy-két ilyen lelki ragtapsz, ha a pasija elhanyagolja. (Mint te a barátnődet... )

Ennél több te soha nem leszel neki. Ha nagyon a lelkébe tipor a másik, akkor még benne van a pakliban, hogy előránt téged, hogy féltékennyé tegye, vagy felhasznál egy bosszúszexre.

De ez se rólad fog szólni, hanem arról a másikról, akit szeret.


Azon meg gondolkodj el, hogy neked kell-e olyan csaj, aki a pasija mellett másokhoz is dörgölőzik, mert melletted is ezt fogja csinálni.

2016. febr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy 5 eve vagyok egyutt a parommal es elso szerelmem elotte nem volt senkim. Lehet ez is hianyzik nekem..:/
2016. febr. 6. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a nő egy r. Ott van vele a vágyott pasi és másnak kelleti magát.Ráadásul kibeszéli,hogy milyen a pasija az ágyban.Hova tetted az eszed ember? Javítgass a jelenlegi kapcsolatodon,ezt a nőt meg kerüld.
2016. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a csaj mondta a pasirol, hogy milyen az agybam hanem a srac haverja. Hogy valszeg azert csinal ilyeneket a csaj. Ma beszelek vele elmondok neki mindent mit erzek es legalabb en is megkonnyebbulok, ha azt mondja, hogy nem. Baratkent szamitanek ra tovabbra is de lehet minden megfog valtozni ezek utan.
2016. febr. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!