Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tetszem egy fél cigány lánynak, az az igazság, hogy nekem is tetszik. Nem igazán mondtam volna meg róla, ha nem mondják.

Szép, jól néz ki, okos, kedves. Én szívesen megismerkednék vele, de vannak sajnos kétségeim, nem igazán miatta azt előre leszögezném!


Apám tipikusan az az ember, aki a magyaron, fehér emberen kívül semmilyen más népet nem tűr. Természetesen ebből adódóan édesanyám is hajlik afelé, de csak kis mértékben.

Biztos az lenne az első, amit megkapnék, hogy eltiltás meg hogy miért nem tudtam találni normális magyar lányt.


Fél cigány? Engem tényleg nem érdekelne eddig. Mert tényleg tetszik nekem.


A másik kétségeim meg a "legendák" felől vannak, amit ilyen kapcsolatokról halottam, hogy jön majd apu, tesó , meg hogyha lefekszek vele el kell vennem stb. ...

Nem az, hogy hiszek én ezeknek a történeteknek, de nyilván van alapja, ha léteznek.


Nos, ti mit gondoltok? Szerintem természetesek ezek a kérdések amik felvetődtek bennem.


19/F



2016. jan. 9. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak normális roma családok, akik inkább a "magyar" életet élik és vannak hagyományos roma családok, akik igenis "bármit a családért" elvvel élnek és odacsődítik a rokonságot, ha balhézni kell.

Azt kell kitapasztalni, hogy ez a lány melyik típusú családból származik. Ismerek olyan teljesen roma lányt, akinek a családja abszolút modern volt, gimiben volt osztálytársam, az ég világon semmi gond nem volt vele, sőt... Nagyon szerette mindenki.


A szülők már keményebb dió.

2016. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj vele és tudd meg tőle ami érdekel,ez így működik.

Nem kell rögtön kapcsolatot ígérni,előbb ismerd meg jobban őt és családi körülményeit.:)Ne hangoztasd a bizalmatlanságodat,anélkül is kíváncsi lehetsz az életére.

2016. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát beszélgess vele, abból le tudod szűrni, milyen a családja.

Mennyire látszik rajta, hogy félig nem magyar? Mert ha semennyire, akkor én nem mondanám a szüleimnek. Amúgy meg ők a buták, hogy származás alapján ítélnek, és eltiltani se hagyd magad, jogilag sem tehetik, 19 éves vagy.


De előbb inkább barátkozz a lánnyal, ha esetleg mégsem jön be, nem éri meg összeveszni ezért a szüleiddel. De ha megéri, ne a szüleid miatt hanyagold a lányt.

2016. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek megy a zöld pacsi.


Szinte mindenben igazatok van :) Igen, az a legegyszerűbb, ha megismerem. Aztán majd meglátjuk.

2016. jan. 9. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!