Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan 2 hónapja vagyunk együtt. Sajnos úgy alakult hogy 2 hétig nem tudtunk találkozni, holnap találkozunk újra. Amíg sűrűbben találkoztunk addig nem volt gond, sajnos most kezdődtek a problémák. Nem érezem azt, hogy szeretne. Egész nap fel sem hív, max este pedig lófaszt sem csinál egész nap. Ha este fel is hív akkor is csak 10 percre (neki menni kell mert hát ő fáradt).

Egy héttel ezelőtt felhoztam neki a témát, azt mondta hogy szeret és hogy változtatni fog rajta, de sajnos egy hét elteltével semmilyen változást nem látok és félre ne értsetek nem hívom folyamatosan és nem bombázom az SMS-eimmel, egyszer felhívom vagy 1x írok neki ha nem válaszol akkor nem írok többet, várom hogy hívjon.


Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?? Csináljam én is ugyan ezt amit ő, hátha majd észreveszi hogy ez fordított esetben nem is olyan jó vagy pedig hozzam fel témát újra.


Én 20/F, 8 19/L



2016. jan. 2. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Elszokott tőled, a ritka találkozások miatt eltávolodott. Valószínűleg kevés volt az az 1-2 hónap, amikor többet tudtatok együtt lenni ahhoz, hogy kibírja a kapcsolat a távolságot. Tenni nem sokat tudsz, talán, ha hetente többször tudnátok találkozni, fel lehetne támasztani ezt a kihülőben lévő kapcsolatot.
2016. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!