Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjünk ki a barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjünk ki a barát zónából?

Figyelt kérdés
23F, tapasztalatokat várok akinek már sikerült, lányok is mesélhetnek, hogy hogy csábultak el.
2016. febr. 7. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy az orvosomat idézzem "inkább a megelőzésre kéne helyezni a hangsúlyt, mert utána már sokkal több szenvedéssel jár majd..."
2016. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:D

ja de van betegségből is kiút!

2016. febr. 7. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk akkor úgy, hogy a rákból könnyebb kigyógyulni, mint...

Deal?

2016. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel sztorit kértél én elmondom a miénket!


Nos amikor megismertem ezt a fiút, akkor én még nagyon nem akartam párkapcsolatot, mert nagyon nem voltam jó lelki állapotban, nem ellene szólt, csak akkor én még úgy éreztem, hogy nekem nem kell kapcsolat. Viszont az első perctől kezdve nagyon egy hullámhosszon voltunk és felajánlottam neki, hogy barátkozzunk a többi meg majd alakul magától. Hát a mai napig barátkozunk, lassan 7 hónapja...Azóta én nagyon megszerettem, mert ilyen jól én még nem éreztem magam senkivel. Hiányzik, ha nem ír, napokig bánt a dolog, ha valami csajról beszél, stb...

Viszont nagyon úgy tűnik, hogy mi itt most leragadtunk, mármint a barátkozásnál. Én óvatosan próbálom vele éreztetni, hogy nekem már nem csak egy szimpla barát, hanem több, de szerintem nem veszi a lapot vagy már nem is akarja...


Szóval én azt tudom tanácsolni mindenkinek, hogy merje elmondani az érzéseit. Én nem merem, tehát...ne is prédikáljak, tuuuudom. :D Mert ez akár a barátság végét is jelentheti. Viszont azzal is tisztában vagyok, ha összejönne valami lánnyal, akkor az iszonyatosan fájna.


Nem jó ez a barát zóna, kerülje el mindenki. :D


L/24

2016. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni, így a legegyértelműbb.
2016. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyi volt a vége, hogy volt egy kapcsolata amiből kimászott és a múltkor ölelkezésemre az volt a válasza, hogy bocsi, hogy távolság tartó vagyok, még időre van szükségem, kapcsolatot, semmit nem vetettem fel neki, ezt dobta a gép, gondolom én ő is levágta, hogy bejövök neki.
2016. febr. 10. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!