Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány barátom, ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom, ma találkoztam vele, többi lent?

Figyelt kérdés
igsazából semmi nincs köztünk barátságon kívül, de én szeretnék tovább lépni, mikor találkoztam vele, meglepődött, hogy sokáig átöleltem, egyszer akartam a hátáts megsimizni gyalogolás közbe, de elutasította, meg hogy sok puszit adtam neki, ezen is meglepődött. Egy sörözőbe ültünk be, alkoholt mondjuk nem ittunk, de beszélgetés alatt, folyton a szemembe nézett, meg rákérdeztem a pasi ügyeire, azt mondja, hogy van valakivel kialakuló, de ő meg le akar lépni külföldre. Beszélgettünk, hogy mi az ideálunk, meg hogy milyen személyiségem van, azon is meglepődött, hogy nagy rend van nállam, meg hogy mennyire önálló vagyok, később dohányzásról beszéltünk és mondtam, hogy leszoknék ha lenne külső hatás, lenne értelme leszokni és ő meg mondta, hogy ha lány lenne a háttérbe? Később meg mondta, hogy a saját érdekembe szokjak le. Am ő is szokott ritkán dohányozni. Volt barátjáról is beszéltünk, elég érdekes volt ez is de ez már valahogy nem annyira tartozik ide.

2016. febr. 6. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Friendzone.
2016. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

jó ezt tudom B+

ebből hogy lépjek ki azt áruld el inkább, de ezt le is írtam, hogy oda tett be :/

2016. febr. 6. 21:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Pontosan a kérdést sem értem, de ha elfogadsz egy jó tanácsot: Régen rossz, ha egy csaj meggyőznöd kell arról, hogy járnotok kéne. Az ilyesmit vagy lendületből oldod meg vagy sehogy.
2016. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A friendzone-ból nincs kiút, ezt illik tudni azért.
2016. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha elkönyvelnek valamilyennek, akkor abból sajnos nem nagyon tudsz kimászni. A csaj nem a férfit látja benned, nem vonzod őt szexuálisan, úgyhogy szerintem ne reménykedj, keress inkább másvalakit.
2016. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha tudod akkor azt is tudnod kellene, hogy nincs belőle kiút.

Persze mondják itt a lányok, hogy összejöttek ezzel meg azzal a barátjukkal, blablabla, de szerintem ez csak porhintés.

Inkább mindig vonzódtak hozzá, de gátló tényezők miatt nem jöhettek össze egy ideig.

Ha egy lány talonban tart akkor van esélyed, ha friendzone-ban akkor nincs, ilyen egyszerű.

2016. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jó ezt is tudni, talon kateg friend zone-t mondjuk a szituációból kinézem
2016. febr. 6. 21:16
 8/14 A kérdező kommentje:
hogy mondjam, egy szóval nem mondta, hogy "barűtként tudok csak rád tekiteni" szóval adok én esélyéjt a dolognak. egyébként várok tapasztalatokat.
2016. febr. 6. 21:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Faxom, akkor kérdezd meg, hogy tudna-e rád nem csak barátként tekinteni és utána gyere ide vissza, mert vissza fogsz...
2016. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Es te minek jönnél vele össze, ha ugyis koccol kulfoldiaba? De amúgy nincs esélyed nala, ez 100%. Sajnálom! Mindent a lehető legegyszerűbben kell felfogni...ha "harcolnod" kell érte, akkor megette a fene, az nem az igazi, ha mindketten vagytok egymásra, akkor kell összejönni, debo azt se szerette ha hozzaersz, vágja, hogy tobbet akarsz, de o nem, ezert nem hagyja, hogy a közelébe ferkozz. Sot ezek utan a tali is egyre kevesebb lesz.
2016. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!