Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vennétek a párotoknak Iphonet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennétek a párotoknak Iphonet ajándékba Valentin-napra?

Figyelt kérdés
Ő nagyon sokat adott nekem, karácsonyra drága csizmát kaptam tőle, születésnapomra Dior napszemüveget, névnapomra kozmetikumot. Rendszeresen ő fizet ha beülünk valahová és a benzinpénz felét sem kéri el. Én is adok, mindig vásárook neki ruhát,cipőt. Most azon gondolkozom hogy veszek neki egy Iphonet mert a jelenlegi mobilja nem a legjobb. Túlzás lenne vagy teljesen rendben van?

2016. febr. 8. 20:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem a 6S gondolok hanem az 5S ami azért nem olyan drága. De készülök másként is nem csak egy tárggyal. A megcsalás szóba sem kerül nálam.
2016. febr. 8. 21:59
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze kettőt is! Meg egy Volvót, hogy haza tudja őket vinni.
2016. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Te amúgy nő vagy ő meg férfi?
2016. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
5S már "régi", már nem azért. Ha ennyi pénze van, lehet azért nem vesz, mert a 7-re vár. :D
2016. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ha lenne sok pénzem én is adnék drága ajándékot a barátomnak. de mivel nincs, így nem adok. :D
2016. febr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a 7-re var?
2016. febr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%

"ifos,szifon, ájfón"

Proli kutyák, a seggeteket a földhöz vernétek, ha a (nemlétező) csajotoktól iphonet kapnátok. Nézegetnétek csorgó nyállal, mint az ősember a kereket.

2016. febr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem ez az ajándék túlzás. A barátod egy sima mozinak, színháznak vagy könyvnek nem örülne?
2016. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!