Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit adtok a parotoknak valentin napra? Nincs tul sok penzem sot eggyaltalan nincs de megis szeretnek neki adni valamit. Otlet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyid van?
2015. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:
Süss valamit,ha van otthon liszt.
2015. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
5000ft
2015. febr. 12. 17:56
 4/8 opened paradise ***** válasza:

Ebből akármit tudsz.

Ha nem menne,akkor add ide nekem és sütök neki valamit a nevedben :D

2015. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sutni szinte minden nap sutok. Ezert gondoltam hogy valami mast kene csak nem tudom mit
2015. febr. 12. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok mindent vehetsz neki annyiért. Te tudod, hogy mit szeret, minek örülne. Vehetsz akár valami kiegészítőt, ruhát, bármit, amit szeret. De ezt csak te tudhatod, hogy minek örülne.
2015. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne párom sem vennék neki semmit.Hülyeségnek tartom ezt a Valentin napot.
2015. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lány vagy fiú vagy? :D

Ha lány (azt vettem ki az írásodból), akkor talán egy jó könyv szóba jöhet. Persze ha szeret olvasni. Vagy vidd el valahova ebből az 5000-ből. Kiállítás, buli, piknik a parkban (mostanában egész jó idő van...), utazzatok le a Velencei tóra egy fél napra sétálni, túrázni, vagy menjetek együtt valami fürdőbe.

2015. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!