Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetértetek azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek azzal, hogy a kedvességet úgy kell osztogatni, mint a jutalomfalatot a kutyáknak?

Figyelt kérdés

Az egyik facebookos oldalon olvastam ezt a kommentet, és őszintén szólva, tényleg ezt látom manapság. Hogy mindenkinek az kell, aki elérhetetlen, és aki után futnia kell. Ti mit gondoltok erről?

Én eddig bármilyen pasival kedves és aranyos voltam, mind csak barátkozni akart velem, vagy maximum szexet, de járni egyik sem, kivéve azok, akiket lesz*rtam... Érthetetlen.


20/L


2016. febr. 8. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom, hogy az a nő aki nekem csak szexre kell, az belül üres, egy NULLA, semmi, vagy, teljesen eltérőek az életcéljaink, ő 3 gyereket akar, én egyet sem, ő esküvőt akar, én nem, ő nem akar dolgozni majd tartsam el, szóval az ilyen csak szexre kell.


Amelyik , nem csak arra kell, az belül is ugyanolyan vonzó számomra mint külsőre, és az életcéljai is hasonlóak mint nekem.


Akivel pedig csak barátkozni akar az ember az többnyire nem vonzó számára.


A KEDVESSÉGRŐL: nyilván nem érdemli meg mindenki, de egy nem éppen műmájer csávónak akit apuci elkényeztetett 17 éves korától és segge alá rakott mindent és megkapott minden nőt, noss azzal nem is kell! De pont velük kedvesek, szóval ennyi.


De kedvesség nélkül se egy normális nőt se egy normális férfit nem találsz. Normálisat!

2016. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz emberekkel ismerkedsz. Tudom, sablon duma. De hát ha egyszer igaz. Én miért nem találkozok olyan emberekkel, miért nincs egy olyan barátom se, akik hasonlóan gondolkoznak? A kedvesség szerintem mindig kifizetődik, de nem feltétlenül attól a személytől akinek adjuk.
2016. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Azok is csak dugni akartak veled akiket leszartál csak jobban nyomultak mert zavarta a hiúságukat.
2016. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van olyan is néha, aki komolyat szeretne velem, de elég ritka. Én barátkozni jobban szeretek srácokkal valamiért. Ha bonyolódnak a dolgok, annak sosincs jó vége. :/
2016. febr. 8. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Tudod az éhes kutya tovább megy ahol kap elég jutalom falatot:) 26/n
2016. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt kellene felfogni, hogy önszántából egy egyedülálló férfi soha nem akar csak barátkozni lányokkal, mindig van hátsó szándék. Vagy szembéli, ahogyan jobban szereted csinálni.
2016. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5-ös, menjen is tovább az ilyen a ribikhez :D


6-os: van 1-2 nagyon jó fiúbarátom, és bár nem úgy indult, de idővel elmúlnak az érzések. :)

2016. febr. 8. 22:06
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Igen utolsó de ezt nem fogják fel, és miért? Mert a szexet hátsó szándéknak hívják!

Ha fordítva lenne akkor a szex lenne az ismerkedés. És akkor az állna első helyen nem pedig h dumcsizzunk meg ismerkedjünk.

Akkor már nem lenne rossz szaga.


Szóval igen a baj az, hogy a szexet nem hátsó szándékként kéne felfogni az embereknek a nőknek, hanem a vele járójával.

2016. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként meg 20 éves vagy, szóval a korod is beleszólhat a dologba, meg ahogy itt pár szavadból kivettem kérdező még éretlenke vagy egy kicsit.

ÉS még a lányt látják benned nem egy érett nőt.

2016. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csomóan már 14-15 évesen is több éves kapcsolatban vannak. A szerelem nem korfüggő. Nem is egy 30 évessel akarnék összejönni.
2016. febr. 8. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!