Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetértetek-e velem abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek-e velem abban, hogy csak akkor szabad szexuális interakciót létesíteni, ha szeretjük a partnerünket?

Figyelt kérdés
Szerintem szerelem nélkül ez nem működne. Nem ugyanaz az érzés. Csupán valakivel ágyba bújni a vágyaink kielégítése, ami nem szerelem. Remélem vannak, akik hasonlóan gondolják. Ez kémia, azaz csak akkor leljük örömforrásunkat az egészben ha testünkkel-lelkünkkel szeretünk valakit.
2015. aug. 18. 22:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Én teljesen egyetértek veled.
2015. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Szerelem nélkül is nagyon jó ágyba bújni.
2015. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
32%

Egyet.

Én még sose éreztem nemi vágyat önmagában. Mindig csak konkrét személy iránti vonzalom, szeretet váltotta azt ki.

2015. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Szerelem nélkül is lehet élvezni a szexet. Persze akkor a legjobb, ha szeretjük is a másikat, mert annak lelkileg is van jelentősége.
2015. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
A szex nemi ösztön.A nemi ösztön nem csak akkor működik,ha te szerelmes vagy.Logikus.
2015. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
18%
Egyetértek, de más okokból. Az egyéjszakás kaland nem más, mint egymás (kölcsönös) kihasználása, és tárgyiasítása. Tehát egyrészt elvi okokból sem szabad szerintem. Másrészt meg az esetek döntő többségében az egyik fél elkezd érezni, és többet akarni. És az egy kellemetlen helyzet.
2015. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
nem! ha 2 ember megkívánja egymást miért utasítsam vissza?
2015. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
14%
5: Lehet, hogy neked igen, de én arról tudok beszámolni, hogy nekem nem működik.
2015. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem értek egyet. Sokkal jobb a szex, ha szerelem is társul hozzá, de azért nélküle se rossz :)
2015. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
39%
Volt részem életemben érzelemmentes szexben. Most szerelmes szexben van részem. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt! Olyan, mintha vajas kenyérrel akarnék jól lakni egy háromfogásos, extra finom ebéd helyett. Olyan kielégülést nyújt, amikor szerelmem belém élvez, amit semmi más nem tud pótolni.
2015. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!