Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tíz év korkülönbség sok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tíz év korkülönbség sok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

21F és 31N. A pasi többnek néz ki /23-24/,a nő max 26nak.

Szerintetek ebből lehet valami?

Mi lenne az ő kapcsolatukból?


2016. febr. 10. 04:04
1 2
 1/16 Fish1 ***** válasza:
100%
Titeket zavar? Ha nem, akkor szerintem nincs is kérdés. Hogy ki mit szól ehhez, az az ő magánügyük.
2016. febr. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Alapból nem szerencsés, de működhet a dolog,embere,párja válogatja.
2016. febr. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Alapból nem szerencsés, de működhet a dolog,embere,párja válogatja.

Ami feltűnt, arról beszélsz,ki hánynak néz ki,nem arról,vajon a korkülönbségből adódóan milyen gondok lehrt.

Tehát a külső.

Xarjátok le,ki mit gondol.

Nem mindegy?

Szerintem igen.

Nem azon fog múlni,működni fog-e a kapcsolat.

2016. febr. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ember válogatja, hogyan tudnátok egymás mellé csiszolódni:)

De nem gáz, nekem is többségébe idôsebb barátnôm volt, és letabuztak, hogy fejben még életkorukra rávertem pár évet.

2016. febr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért írtam a külsőt,mert én ennyit látok belőlük. A haverom meg a barátnője. Csak nekem felfoghatatlan,hogy mit lát egy 31N egy 21 éves srácban. Ráadásul állandóan nyálaskodnak. :D
2016. febr. 10. 07:51
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet.

Lehet, hogy a nő csak trófeát lát a fiatalabb pasiban, és lehet, hogy később még is beleszeret.

Az is lehet, hogy a haverod lát trófeát a nőben, és később ő is belezúg.

Sokszor meglepő, milyen emberek találják meg egymás mellett azt a boldogságot, amit másokkal nem éltek át.


Bármi lehet ebből, nem a kor a döntő. Gondolom, ha egy lányhaver járna egy 31 éves pasival, aki fiatalos, a lány pedig komolyabb a koránál, akkor nem aggódnál ennyire.


Ahogy múlik az idő, úgy lesz egyre kevésbé fontos a korkülönbség.


Azon múlik, mi lesz belőle, hogy mennyire gondolkodnak hasonlóan, ugyanazt akarják-e egy kapcsolattól, van-e közös jövőképük, céljuk. Ha ezek megvannak, akár évtizedekig boldogok lehetnek.

Ha ez hiányzik, akkor akár egykorúak is lehetnek, akkor is megette a fene.

2016. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A nő az fullos az tuti. Bárkit megkaphatna,de mégis a haverommal jár. Spanom nagyon bele van esve. Szerintem a nő is. De akkor is hihetetlen.
2016. febr. 10. 08:36
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Vannak ilyen érthetetlen kapcsolatok. A tesóm menyasszonya röpke 13 évvel idősebb a tesómnál, nem értem és nem is akarom érteni a miértet. Részemről tabu az ekkora különbség, normális max. 6 év, de akkor már ne a nő legyen idősebb.
2016. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez a felállás ritkán szokott tartósan működni.... jellemzően rövid, de nagyon intenzív kapcsolatok ezek, gyorsan kiégnek.

Ha a srác jóval érettebb a koránál, és elég domináns személyiség akkor talán, de csak időlegesen.

2016. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kissé határon van a korkülönbség, de még, nem túl vészes.
2016. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!