Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PunköreganyánkXd kérdése:

Szerintetek nagyon gáz ha egy nálam 15 évvel idősebb pasiba vagyok szerelmes? (én 16 leszek)

Figyelt kérdés
Igazából azért nem mertem nagyon közeledni hozzá hogy nehogy leszóljanak minket. Ahogy ő mondta rá azt mondanák hogy pedofil rám pedig hogy harminc éves pasikkal kefélek. Erre pedig se neki se nekem nem lett volna szükségünk.Csak kíváncsi lennék hogy ti mit gondoltok erről. Hisz itt név nélkül írhatok szerencsére. :D

2016. jan. 21. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább rajongás a részedről. 16 évesen mondhatod egy 30-as pasira, hogy jól néz ki meg jó a stílusa. De hogy ebből szerelem legyen, annak nem sok esélye van.
2016. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy fiatal vagy még eléggé. Nem kell azért barát neked még, mert már másoknak van. Elhiszem, hogy szereted őt, de mióta ismered? Bízol benne? Valódiak az ő érzései?

Más élettapasztalaitok vannak, ő sokkal több mindent élt már át. Neked nem mindegy még,hogy kibe leszel szerelmes, kivel feküdsz le?

Nagyon más még a gondolkodásotok is ilyen nagy korkülönbség esetén.

2016. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz.
2016. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyerekszerelem:) Elmúlik
2016. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
100 százalékosan megbízom benne. Jellemre amúgy sem olyan mint egy harminc éves kinézete meg főleg nem. A barátai is kb velem egykorúak. Meg volt már együtt rövidebb időt velem egykorú lánnyal.
2016. jan. 21. 18:43
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem gáz, minden tinilánynak vannak ilyen korszakai, a tini fiúk még cserébe bénák is, totál megérthető, de ez maradjon ilyen kis plátói ártatlan akármicsoda. Gyakorolj a veled egykorúakon aztán cserkészd be tíz év múlva, most ezzel egyelőre ne foglalkozz.
2016. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha volt veled egykorú lánnyal és fiatalabbakkal lóg, azt én elég durva intő jelnek értelmezem és azt javaslom, ebben az esetben minél előbb, súlyosan felejtsd el ezt a tagot. Nem hiába nincsenek korabeli barátai, barátnői... Az ilyen tag elveszi a fiatalságod, kihasználja a tapasztalatlanságodat meg a naivitásodat és ragadozó jelleggel fog rád mászni. Felejtsd el, nem lesz belőle semmi hasznod.
2016. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem félre értettél ő mindenkivel jóban van csak vannak velem egykorú haverjai is persze vannak 30-40-esek is. Igazából aki őt ismeri az jóban is van vele mert igazából nagyon kedves is.
2016. jan. 21. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!