Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gaz, ha 24 evesen meg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz, ha 24 evesen meg nem volt parkapcsolatom?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én 27 vagyok, nekem egy volt, de bár ne lett volna
2016. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén 24 vagyok, nekem se volt még, én egyáltalán nem tartom gáznak. Lehetőségem lett volna éppen rá, de nem éltem vele, mert olyan lánnyal nem vagyok hajlandó összejönni, akihez nem vonzódom, vagy nincs meg az összhang, úgy semmi értelme egy kapcsolatnak. Amúgy meg az a te magánügyed, hogy volt e párod vagy sem, ez nem tartozik másra, úgyhogy te döntöd el, hogy gáz e vagy sem, ha te nem tartod gáznak ,akkor nem gáz, ha gáznak tartod, akkor gáz. Ezt mi nem dönthetjük el helyetted!
2016. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, akkor igen. (Nem én gondolom így, hanem a nők.) Ha nő vagy, akkor nem feltétlenül gáz. (Mi, férfiak gondoljuk így.)
2016. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, akkor soha ne reklámozd, mert a nők arconröhögnek.
2016. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez logika ellenes? Akkor nem "gáz".
2016. febr. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fakocsi ***** válasza:
Nem gaz, csak be stresszelj rajta. Regisztralj valami tarskeresore is csak csevegj. Ha meg van az osszhang ugy is erezni fogod.
2016. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!