Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 30 evesen nem volt parkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 evesen nem volt parkapcsolatom akkor valoszinisitheto hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne mondj már ilyet magadra. Tiszteld Önmagad annyira, hogy nem mondasz magadra ilyesmit. Biztosan van egy csomó jó tulajdonságod, amivel tudod kompenzálni a külsődet, ha tényleg nem kifejezetten előnyös. Soha nem tudhatod kinek fogsz tetszeni. Becsüld meg magad, a mai világban nehéz valós értékrendet felállítani.
2016. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem a külsőségek miatt nem volt még...inkább személyiségbeli problémákra tudok gondolni!


Önértékelési problémák, erőteljes gátlásosság, ismerkedésnél előre elkönyvelt kudarc, fásultság, negatív életszemlélet, makacsság stb.


Ha nyitottabb, érdeklődőbb lennél, lehet az ismerkedés is könnyebben menne!


De tegyük fel, hogy valaki nem szép/helyes, de van egy megnyerő modora, karizmatikus, van egy tekintélyt parancsoló megjelenése, egy finom illata, illedelmes és még humoros is, hát ne aggódj, magasan kenterbe veri az átlagot! ;) Kapd össze magad és hajrá!

2016. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Képet!
2016. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az egyes is én voltam, 2-essel 100%-ban egyetértek, csak én nem tudok jól fogalmazni:)
2016. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
inb4 alacsony és ocsmány
2016. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
annak se mércéje, se köze a magányos élethez
2016. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Átlagos lányként mondom, hogy semmi köze a külsőhöz. Ha valaki normalis kapcsolatot szeretne, az nem csak a külsődet nézi. Aki fennakad a külsődön, az csak testi kapcsolatot keres, vagy egy felszínes ember, aki pedig emiatt nem alkalmas párkapcsolatra. Én sem vagyok az a bomba nő, ettől függetlenül
2016. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

...sokan érdeklődtek irántam. És a legtöbb komoly szándékkal. Tehát még válogatni is volt alkalmam valamennyire. :D Fel a fejjel!


Bocsi, az előbb elküldtem, Mielőtt befejeztem volna. :)

2016. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es! Átlagos lányként sokan érdeklődtek irántad. Azt a! Ki gondolta volna, hogy egy nő után érdeklődnek! Még szép,hogy egy átlagos nő után érdeklődnek, ezzel szemben egy átlagos férfi iránt már kevésbé.
2016. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nokent ezerszer könnyebb párkapcsolatot találni, meg ha ronda vagy akkoris, az átlagos nőként megkonnyebb.


De hogy a kérdésedre válaszoljak, igen valószínű ronda vagy. De ez ellen tehetsz. Férfiként magadból jo pasit csinálni, vagy legalábbis jobbat, könnyebb mint egy no eseten. Mivel nem vagy megelégedve?

Sport es odafigyelni a kajára egy kicsit jobban szerintem ez alap dolog. A lányok nem egy másik bolygóról jönnek, biztos van neked is par jo csaj ismerősöd a Facebookon. Írj rajuk amelyiket tudod hogy kedves es jól öltözködik, hogy szeretnéd ha segítene, mi az ami jól állna rajtad. A fejeddel is lehet mit kezdeni, megnőveszteni a hajad, szakallad, leborotvalni a fejed, rendberakni a fogaidat stb ezek csak példák. S szerintem ebben is simán segítenek a lányok. Es igen ezek pénzbe kerülnek, de a pu*cit nem osztják ingyen, s 30 évesen legyen mar 20-30 e ft egy par ruhára, amiben ismerkedni tudsz.

A csajozast is lehet egy szintig tanulni, csak néz körül a neten.

Fel lehet javitani egy szintig minden férfit, mind külsőleg mind belsoleg.

30f

2016. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!