Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha tetszik külsőleg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik külsőleg egy lány és az egyik legjobb barátotok, akkor érezhetitek, hogy ez mégsem elég egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha tök jól kijöttök meg nagyon tetszik is akkor mindenképp össze akartok vele jönni, nem? Vagy esetleg lehet, hogy nem éreztek eleget? Volt-e már aki ezt érezte?
2016. febr. 14. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

nálam volt ilyen

az elején beleszerettem,aztán elmúlt,barátok maradtunk,de még mindig tetszik,meg tökre jól kijövünk,nagyon egy hullámhosszon vagyunk,de ha kapcsolat lenne akkor szerintem nem lenne sikeres,bármi más működne de kapcsolat az nem hiszem

2016. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tetszik is, valóban tetszik és jó barát is tényleg az, akkor....

- Vagy azért nem akarok vele összejönni mert nem vagyok biztos benne, h számára is vonzó vagyok

- vagy mert félek h elb**aszom az egészet és soha többé nem fogunk beszélni

- vagy egyéb okok, mondjuk haverom volt nője, vagy kolléga, vagy a kollégám lánya, vagy bármi egyéb.


egyébként összejönnék vele

2016. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én voltam már így.

Sokáig nagyon élveztem hogy egy lány barátságával tüntet ki és minden téren jól kijöttünk, de nem közeledtünk tovább. Én eleinte nem is éreztem többet a barátságnál, de egy idő után olyan szerelmes lettem mint soha. De aztán lelohadt, a baráti kapcsolatunk változatlan maradt.

Összejöttem a mostani párommal, kb egy fél éve voltunk együtt, míg a szóban forgó lány a tesójának a szülinapján bevallotta hogy ő még mindig olyan szerelmes belém mint ide Hannoi. Azt hittem sírni fogok. De már nem változtattam. Jól is esett a dolog, meg sajnáltam is. Ettől függetlenül maradt minden a régiben.

Már előtte is tapasztaltam, ha nincs senkid, kerülnek a lányok. Ha már van, akkor kerülgetnek.

2016. febr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!